Sobota, 24 czerwca 2017. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Podziel się:

Podziel się:

Tworzy się pierwsza, ostródzka młodzieżówka!

Młodzi .Nowocześni zawitają do Ostródy. Już w tę środę odbędzie się oficjalne spotkanie rekrutacyjne z warmińsko-mazurskim koordynatorem Młodych .Nowoczesnych. Czy dialog społeczny młodych sprawdzi się w naszym mieście?

Chcesz wykorzystać swój potencjał i być aktywnym? Pragniesz zmienić swoje otoczenie i rozwijać kompetencje nowoczesnymi metodami, które zapewnią Ci pewny start w przyszłość? To szansa dla Ciebie!
Młodzi .Nowocześni zapraszają na spotkanie rekrutacyjne, które odbędzie się w środę (21.06) o godz. 17:00 w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie (sala 110). Przedstawimy nasze dotychczasowe działania w regionie i zaprezentujemy Wam perspektywy na przyszłość. Jako młodzieżówka partii .Nowoczesna, bierzemy udział w eventach partyjnych, poznajemy wielu wpływowych ludzi i polityków. Rozwijamy swoje zainteresowania i rozpoczynamy kariery. To ogromna szansa, by w przyszłości stać się samorządowcem, posłem, prezydentem lub premierem! Dołącz do nas i zobacz jak to wszystko wygląda!
Do zobaczenia!
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Izabela Grzymała
Oceń artykuł:

(0)