środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Podziel się:

Podziel się:

Zostań wolontariuszem i jedź z RzeczJasną na festiwale!!!

Jak co roku Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych "RzeczJasna" ogłasza otwarty nabór wolontariuszy do współpracy przy organizacji festiwalowych Stref Twórczego Recyklingu na Ostróda Reggae Festival oraz podczas Olsztyn Green Festival. Oraz przy innych akcjach stowarzyszenia.

To już prawie tradycja. RzeczJasna każdego roku w wakacje ogłasza otwarty nabór wolontariuszy. Stowarzyszenie szuka nie tylko chętnych osób do udziału w strefach animacyjnych na Ostróda Reggae Festival czy Green Festival w Olsztynie. RzeczJasna szuka przede wszystkim osób, które ze stowarzyszeniem zwiążą się na cały rok.

RzeczJasna wolontariuszom oferuje:
- umowę wolontariacką, ubezpieczenie i referencje (na życzenie wolontariusza),
- szkolenia i pracę w zespole ciekawych ludzi,
- wyżywienie,
- wstęp na koncerty i elastyczny czas pracy przy współtworzeniu STREFY TWÓRCZEGO RECYKLINGU,
- możliwość rozwoju i nauki, odkrycie nowych talentów, bezcenne kontakty z interesującymi ludźmi.

Wymagania:
- dyspozycyjność,
- mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i/lub doświadczenie w prowadzeniu animacji.

RzeczJasna potrzebujemy ludzi do niemal wszystkiego - od animacji z dziećmi, przez zabawy plastyczno-artystyczne, po fizyczną pomoc podczas organizacji stref animacyjnych.

Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 20 lipca za pośrednictwem FORMULARZA REJESTRACYJNEGO dostępnego na stronie http://www.simrzeczjasna.pl/aktualnosci
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SIM RzeczJasna oraz opublikowany na portalu Ostróda: Zostań wolontariuszem i jedź z RzeczJasną na festiwale!
Oceń artykuł:

(0)