Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Podziel się:

Podziel się:

Zróbmy Sobie Miasto

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na Dworzec RzeczJasna do dyskusji o mieście, w którym wszyscy chcielibyśmy żyć. Czy Ostróda jest "miastem dla ludzi", przestrzenią do życia? Czy przestrzenie wspólne są naprawdę wspólne? Ulice, parki, place zabaw. Czy nasze miasto to przestrzeń przyjazna pieszym, rowerzystom, kierowcom, dzieciom i osobom starszym? Czy nasze władze zapewniają Ostródzie zrównoważony zintegrowany plan zarządzania i rozwoju miasta?

Czy Ostróda jest "miastem dla ludzi", przestrzenią do życia? Nazywana kiedyś Perłą Mazur , starannie planowana i rozbudowywana, jak jest Ostróda dziś? Czy przestrzenie wspólne są naprawdę wspólne? Ulice, parki, place zabaw. Czy nasze miasto to przestrzeń przyjazna pieszym, rowerzystom, kierowcom, dzieciom i osobom starszym? Czy nasze władze zapewniają Ostródzie zrównoważony zintegrowany plan zarządzania i rozwoju miasta?

Ponieważ przestrzeń miejska to obszar, w którym wszyscy żyjemy, pracujemy , w którym wychowują się nasze dzieci, miejsce, gdzie się spotykamy, odpoczywamy, zapraszamy do dyskusji o naszym mieście. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, przedstawicieli władz, radnych. Wszystkich zainteresowanych rozwojem Ostródy.

Zapraszamy do dyskusji o mieście, w którym wszyscy chcielibyśmy żyć.

Dworzec RzeczJasna, 15.10.2016 (sobota) godz. 17:00

Prowadzenie: Adrian Godlewski;
Gość specjalny: Martyna Obarska, ekspertka ds. tematyki miejskiej, Res Publica, zastępczyni redaktorki naczelnej Magazynu Miasta

Spotkanie realizujemy w ramach projektu „Telewizja społeczna - kanał komunikacji z mieszkańcami i platforma debaty publicznej na poziomie lokalnym” dofinansowanego w ramach środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: SIM RzeczJasna oraz opublikowany na portalu Ostróda: "Zróbmy Sobie Miasto" czyli dyskusja o Ostródzie
Oceń artykuł:

(0)