Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Podziel się:

Podziel się:

Premiera płyty Siery -"Esencja" w amfiteatrze

Początek majówki w Ostródzie upłynie pod znakiem muzyki hip hop. W piątek, 27 kwietnia w sali kameralnej amfiteatru wystąpi młody raper z Ostródy - Siera w koncercie promującym swoją pierwszą płytę – „Esencja”.

Tomasz Sieradzki – Siera, bo o nim mowa, to 18-letni raper z Ostródy. W swoim dorobku artystycznym ma album EP, występy w ostródzkim amfiteatrze (m.in. projekt Ostre Dzianie, …By świat usłyszał, Open Mic Ostróda, WOŚP), a także występ na głównej scenie Ostróda Reggae Festiwal w 2017 r.. Muzykę tworzy od 4 lat.
Siera od początku swojej kariery współpracuje z Centrum Kultury w Ostródzie, gdzie odbywa próby, nagrywa i koncertuje. Centrum Kultury jest też partnerem wydania pierwszej płyty artysty.
Na nowym albumie artysty znalazło się 10 kawałków hip hopowych w kolaboracji Mc/Producent/DJ a cała płyta powstała zaledwie przez pół roku.
Program koncertu przedstawia się następująco:
+ - 19.00 – wstęp, before party DJ Siemek
+ - 20:00 - Bercik x Przeznaczenie x Dj Champloo
+ - 20:40 - Kłestabajla
+ - 21 : 30 - Siera + Team
Po koncercie After party poprowadzi Dj Champloo i Bercik
Open Mic nie wykluczony :)
Zapraszamy wszystkich fanów rapu i hip hopowej kultury, a nawet tych którzy nie siedzą stricte w tych klimatach - gwarantujemy udaną, niezapomnianą imprezę.
Linki do teledysków promujących płytę:
https://www.youtube.com/watch?v=9hu3boQKumk

https://www.youtube.com/watch?v=wzLRh-GZfnw
Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/214908625936111
Wstęp - jedynie 5 zł.
Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla schroniska dla zwierząt w Ostródzie!!!!!

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Artur Munje oraz opublikowany na portalu Ostróda: Premiera płyty Siery -"Esencja" w amfiteatrze
Oceń artykuł:

(0)