Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Podziel się:

Podziel się:

Będzie się "Ostro działo" w Ostródzie

Centrum Kultury w Ostródzie pozyskało kolejne środki z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Tym razem jest to kwota 83.000 zł na projekt pod tytułem „Ostre Dzianie”.

Projekt pod tytułem „Ostre Dzianie” obejmuje m.in. organizację szeregu warsztatów artystycznych (bębny, wokal, gitara, fotografia, multimedia, choreografia, produkcja dźwięku, dekoracja) zakończonych wspólnym koncertem z polskimi gwiazdami (m.in. Maleo Reggae Rockers). Nabór do warsztatów rozpocznie się w przyszłym tygodniu, będą się one odbywać od połowy maja do końca czerwca, a finałowy koncert zabrzmi 1 lipca na scenie ostródzkiego amfiteatru.
Tytuł projektu „Ostre Dzianie” nawiązuje do nazwy miasta Ostróda oraz jej mieszkańców (Ostródzianie) i ma za zadanie budzić skojarzenia z tym, że w Ostródzie „się dzieje” i uczestniczą w tym „dzianiu” mieszkańcy miasta.
Jest to kolejny projekt realizowany przez Centrum Kultury w Ostródzie ze środków ministerstwa. W ub. roku CK pozyskało środki na doposażenie sali kameralnej w sprzęt nagłaśniający, w bieżącym na organizację Ostróda Reggae Festiwalu.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Artur Munje oraz opublikowany na portalu Ostróda: Będzie się "Ostro działo" w Ostródzie
Oceń artykuł:

(0)