Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Profil użytkownika Artur Munje

CZESŁAW NIEMEN POJAWIŁ SIĘ W AMFITEATRZE

Oczywiście nie osobiście ale za sprawą wielkiego murala w holu sali kameralnej amfiteatru. Wizerunek artysty dołączył do wcześniej już uwiecznionych: Kory, Tomasza Stańko, Roberta Brylewskiego i Grzegorza Ciechowskiego. Autorem prac jest Bartek "Johnny" Niewiadomski - ostródzki artysta. Swój wygląd zmieniła również przy okazji klatka schodowa holu, na której znalazły się plakaty z imprezami odbywającymi się wcześniej w amfiteatrze.

Vavamuffin świętuje w amfiteatrze swoje 15-lecie

Już w sobotę 10 sierpnia zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu Jesień w Amfiteatrze: Koncert VAVAMUFFIN o okazji 15-lecia działalności oraz premierę płyty CIOCI OLSON.

Ciocia Olson to młoda wokalistka z Ostródy śpiewająca muzykę reggae. Koncert w amfiteatrze będzie jednocześnie premierą...

Ostróda - Jamajka, dwa bratanki

Ostróda będzie pierwszym miastem w Polsce, które podpisze umowę partnerską z Jamajką – turystycznym i kulturalnym ośrodkiem Ocho Rios na północnym wybrzeżu wyspy. Jednym z elementów łączących te odległe miejsca są czołowe festiwale reggae, Ostróda Reggae Festival i Rebel Salute. Do podpisania umowy dojdzie w lipcu w Ostródzie podczas wizyty jamajskiej delegacji na dobrze znanej już na Karaibachimprezie.

Honorowy Kapitan Żeglugi Ostrózko-Elbląskiej pojechał do Pszczyny

W dniu 3 maja Burmistrz Ostródy Czesław Najmowicz oraz Prezes Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej Tadeusz Fiodorowicz uroczyście wręczyli certyfikat Honorowego Kapitana Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej Panu Mariuszowi Komraus, który wylicytował ten tytuł podczas WOŚP w Ostródzie.

Koncert charytatywny w amfiteatrze

Pani Daria Wierzbowska przez całe zawodowe życie pomagała młodzieży. Dzisiaj z powodu poważnej choroby - potrzebuje naszej pomocy.

Przyjdź na koncert, wykup cegiełkę - pomóż w tak szczytnym celu (sfinansowanie kosztownego leczenia) przy tym dobrze się bawiąc. W przerwach pomiędzy koncertami zostaną...

Majówka w rytmach reggae

Cóż lepszego można sobie wymyślić na majówkę niż rytmy reggae. Wobec tego zróbcie sobie przerwę w grillowaniu, bo już 4 maja słoń znowu tupnie nogą w amfiteatrze w Ostródzie.

W te ciepłe dni zabierzemy Was znów na Jamajkę. Od ska poprzez roots aż do ciężkiego dubu okraszonego lekkim dancehallem....

Premiera płyty Siery -"Esencja" w amfiteatrze

Początek majówki w Ostródzie upłynie pod znakiem muzyki hip hop. W piątek, 27 kwietnia w sali kameralnej amfiteatru wystąpi młody raper z Ostródy - Siera w koncercie promującym swoją pierwszą płytę – „Esencja”.

Tomasz Sieradzki – Siera, bo o nim mowa, to 18-letni raper z Ostródy. W...

Wystawa „Żołnierze Wyklęci na Warmii i Mazurach” w amfiteatrze

19 marca 2018 r. o godz. 17.30 w Galerii w Amfiteatrze odbędzie się wernisaż wystawy „Żołnierze Wyklęci na Warmii i Mazurach”.

Historycy szacują, że w Powstaniu Antykomunistycznym wzięło udział około 200 000 osób w tym, 20 000 partyzantów. Przeciwko nim komuniści rzucili ze strony ZSRR: Armię...

Cisza Jak Ta w amfiteatrze

Centrum Kultury w Ostródzie zaprasza na wyjątkowy koncert bardzo lubianego w Ostródzie zespołu Cisza Jak Ta. Koncert odbędzie się w piątek 16 marca o godz. 19.00 w Sali kameralnej ostródzkiego amfiteatru.

Cisza Jak Ta to 15 lat w drodze. Ponad 100 piosenek nagranych na jedenastu płytach. Niemal...

Czesław zaŚpiewa w amfiteatrze

Zapraszamy na kolejną muzyczną gratkę do amfiteatru w Ostródzie. Tym razem w sali kameralnej zagra Czesław Mozil z zespołem, czyli CZESŁAW ŚPIEWA.

CZESŁAW ŚPIEWA Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa. Za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music...