Niedziela, 23 lutego 2020. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Podziel się:

Podziel się:

Nasi absolwenci - Bażyniak

Zawsze odwiedziny absolwentów to bardzo miłe wydarzenie. Dziś – 12 lutego 2020r odwiedzili nas kolejni:

Nasi absolwenci - Bażyniak
Zawsze odwiedziny absolwentów to bardzo miłe wydarzenie. Dziś – 12 lutego 2020r odwiedzili nas kolejni: Jakub Łukasik (klasa o rozszerzeniu matematyka, fizyka, informatyka) i Kacper Pilichowski (klasa o rozszerzeniu biologia, chemia i język angielski). Obydwaj Panowie obecnie studiują na Politechnice Gdańskiej: Kacper – Inżynierię środowiska a Jakub – Energetykę. Właśnie zakończyli pierwszy etap studiów czyli obronili prace inżynierskie. Jest nam bardzo miło, że nasi jeszcze niedawno , uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie, dziś to już inżynierowie
w swoich specjalizacjach. Jak nas zapewnili oczywiści od nowego semestru rozpoczynają dalszą naukę już na studiach II stopnia, magisterskich.
Szczególnie cenne dla nas były wypowiedzi na temat wysokiego poziomu studiów na Politechnice, do którego jak stwierdzili z satysfakcją i przekonaniem, zostali bardzo dobrze przygotowani w Bażyniaku. Bardzo przydatna dla każdego z nich była wiedza z rozszerzeń. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom w liceum nie stwarzało im trudności studiowanie na wybranych kierunkach. Ich zdaniem dobrze dobrane przedmioty na poziomie rozszerzonym w liceum to dobry start na początku studiów. Z przyjemnością słucha się miłych wspomnień z czasów licealnych uczniów, którzy z uśmiechem na twarzy, pełni pasji mówią o kolejnym etapie studiów a później satysfakcjonującej pracy.
Gratulujemy i życzymy im powodzenia.
Jolanta Demczuk – doradca zawodowy

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: LO I Ostróda
Oceń artykuł:

(0)