Niedziela, 15 grudnia 2019. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Podziel się:

Podziel się:

„Powitanie jesieni”

Rozpoczął się kolejny rok szkolny, więc najwyższy czas na sprawdzenie kondycji po wakacyjnym leniuchowaniu. Swoją działalność kontynuuje Koło Turystyczno – Krajoznawcze „Dreptak” z Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie, propagując ruch i aktywny wypoczynek.„Powitanie jesieni”

Rozpoczął się kolejny rok szkolny, więc najwyższy czas na sprawdzenie kondycji po wakacyjnym leniuchowaniu. Swoją działalność kontynuuje
Koło Turystyczno – Krajoznawcze „Dreptak” z Liceum Ogólnokształcącego Nr I
im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie, propagując ruch i aktywny wypoczynek.
Pod hasłem „ Powitanie jesieni” dnia 19 października 2019 odbył się kolejny rajd pieszy zorganizowany przez opiekunów i miłośników Koła. Sprawdziły się przewidywania synoptyków i sobotni poranek powitał nas piękną, słoneczną pogodą, wręcz wymarzaną na sobotni spacer. Tym razem wyruszyliśmy w kierunku Arizony, aby podziwać przecudną jesienną scenerię i zrelaksować się po całym tygodniu sprawdzianów i prac klasowych. Był czas na krótki wypoczynek i zdjęcia nad jeziorem, którego sceneria nastroiła wszystkich nieco refleksyjnie.
Nie słychać już głosów kąpiących się ludzi, a panująca cisza i leżące wszędzie kolorowe liście utwierdziły w przekonaniu, że czas letnich rozrywek dobiegł końca a przyroda powoli przygotowuje się do wypoczynku zimowego.
Sobotni spacer był czymś dla ciała i ducha, zastrzykiem energii na nadchodzące dni. Wszyscy mamy też nadzieję, że tegoroczna zima pozwoli na sprawdzenie sił i umiejętności na stoku narciarskim.

Agnieszka Wrzesińska
Joanna Osowiecka

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: LO I Ostróda
Oceń artykuł:

(0)