środa, 20 lutego 2019. Imieniny Anety, Lehca, Leona

Podziel się:

Podziel się:

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie

Tegoroczni maturzyści świętowali zakończenie roku szkolnego w piątek 27 kwietna 2018r.. Teraz mają jeszcze parę dni na powtórkę materiału przed rozpoczynającymi się 4 maja egzaminami maturalnymi.

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych
Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego
w Ostródzie

Tegoroczni maturzyści świętowali zakończenie roku szkolnego w piątek 27 kwietna 2018r.. Teraz mają jeszcze parę dni na powtórkę materiału przed rozpoczynającymi się
4 maja egzaminami maturalnymi.
Dla maturzystów z Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie piątek był ostatnim dniem ich licealnej przygody.
Jak co roku podczas uroczystej gali wręczono uczniom z najlepszymi średnimi ocen świadectwa z tzw. czerwonym paskiem i nagrody za bardzo wysokie wyniki w nauce.
Ale nauczyciele docenili także inne umiejętności swoich podopiecznych. Gratulowano
i dziękowano im między innymi za osiągnięcia sportowe, działalność w chórze szkolnym, pracę w bibliotece szkolnej czy Teatrze „Bażyniak”.
W piątkowej uroczystości uczestniczyli nie tylko tegoroczni absolwenci, ale również, rodzice i nauczyciele, dla których popłynęły podziękowania za trud pracy i przygotowań do egzaminu przez 3 lata a dla abiturientów, życzenia powodzenia na maturze. Już 4 maja młodzież ponownie odwiedzi szkolne mury, wtedy rozpocznie się maturalny maraton.
Życzymy Wam drodzy absolwenci by każdy Wasz kolejny dzień począwszy od dziś obfitował w radość, byście byli gotowi przyjmować cenne lekcje, jakich udzieli Wam życie, by przyjaciele, jakich poznaliście w latach licealnych pozostali z Wami na zawsze, byście mogli zrealizować wszystkie plany, jakie ułożyliście dotychczas i jakie dopiero ułożycie oraz by przyszła matura otworzyła Wam kolejne drzwi do osiągnięcia wyznaczonego przez Was celu.
I już trochę wakacyjnie - życzymy, by słoneczne opiekło Was złoto, by wiatry żywiczne owiały, by wakacyjne przygody i przeżycia ułożyły się w letni, pastelowy pejzaż radości i szczęścia.
Powodzenia !!!Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: LO I Ostróda oraz opublikowany na portalu Ostróda: Klasy maturalne pożegnały mury ostródzkiego "Bażyniaka"
Oceń artykuł:

(0)