środa, 20 lutego 2019. Imieniny Anety, Lehca, Leona

Podziel się:

Podziel się:

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej

23 kwietnia 2018r. w internacie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy odbyły się eliminacje wojewódzkie do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej. Naszą szkołę, miasto i powiat w kategorii szkół ponadgimnazjalnych reprezentował Jan Żeberk – uczeń klasy 3A.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej
23 kwietnia 2018r. w internacie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących
w Nidzicy odbyły się eliminacje wojewódzkie do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej. Naszą szkołę, miasto i powiat w kategorii szkół ponadgimnazjalnych reprezentował Jan Żeberk – uczeń klasy 3A Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie.
Janek wykazał się ogromnym zasobem wiedzy z zakresu znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii pożarnictwa.
Ostatecznie po części testowej i ustnej konkursu Jan Żeberk zajął miejsce II i będzie reprezentowały województwo warmińsko - mazurskie w etapie krajowym konkursu.
Gratulujemy i życzymy sukcesu w etapie krajowym!!!
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: LO I Ostróda
Oceń artykuł:

(0)