środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Podziel się:

Podziel się:

Wycieczka 1C LO Ostróda

Dnia 8 lutego klasa 1c wyruszyła na swoją pierwsza klasową wycieczkę do Gdyni.

Wycieczka 1C LO Ostróda

Dnia 8 lutego klasa 1c wyruszyła na swoją pierwsza klasową wycieczkę do Gdyni.
Pierwszym punktem programu była zabawa integracyjna w Escape Room. Zabawa dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń i adrenaliny. Wbrew pozorom wydostanie się z koszmarnych pokoi nie było proste, wymagało wiele sprytu i umiejętności pracy w grupie.
Następnie udaliśmy się do Centrum Nauki Eksperyment. Była to okazja do poszerzania swoich wiadomości i umiejętności z zakresu nauk przyrodniczych i ścisłych, ścisłych także okazja do wspólnej zabawy. W akwarium Gdyńskim podziwialiśmy z kolei niezwykłe gatunki ryb, płazów i gadów pochodzących z różnych rejonów świata, a także tajemnice naszego Bałtyku.
Ostatnim miejscem, które odwiedziliśmy był teatr muzyczny. Mieliśmy okazję podziwiać cudowna grę i umiejętności wokalne aktorów "Notre Dame de Paris". Wszyscy zadowoleni z możliwości wspólnego spędzenia czasu, pełni nowych wrażeń i doznań wróciliśmy do codzienności szkolnej gotowi na kolejne takie wycieczki.
Autorzy tekstu: uczennice klasy 1C
Fotografia: Wioletta Ewartowska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: LO I Ostróda oraz opublikowany na portalu Ostróda: Uczniowie "Bażyniaka" poznawali Gdynię
Oceń artykuł:

(0)