Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Podziel się:

Podziel się:

„W zdrowym ciele - zdrowy duch”

Aktywny wypoczynek i ruch na świeżym powietrzu nieustannie propaguje Koło Turystyczno – Krajoznawcze „Dreptak” z Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie.

„W zdrowym ciele - zdrowy duch”

Aktywny wypoczynek i ruch na świeżym powietrzu nieustannie propaguje
Koło Turystyczno – Krajoznawcze „Dreptak” z Liceum Ogólnokształcącego Nr I
im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie.
Hołdując wciąż aktualnej maksymie „Ruch to zdrowie”, dnia 28 października opiekunowie
i miłośnicy Koła zorganizowali kolejny rajd pieszy. Niestety sprawdziły się niezbyt optymistyczne prognozy synoptyków. Sobotni ranek powitał nas deszczem, było też dość chłodno i wietrznie. Nikt jednak nie przejmował się pogodą, bo to już przecież jesień. Wszelkie niedogodności zrekompensowały piękne widoki – jezioro, które wzburzone wyglądało niemal jak morze i alejki parkowe pełne kolorowych liści. Refleksyjny nastrój skłonił nas również do odwiedzenia cmentarza na Polskiej Górce.
Sobotni spacer, nawet przy niezbyt ładnej pogodzie, ale w miłym towarzystwie, pozwolił na chwilę relaksu po całym tygodniu pracy. Teraz wszyscy czekamy na nadejście zimy, aby, jak co roku, spróbować swoich sił na stoku narciarskim.

Joanna Osowiecka
Paweł Drobisz
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: LO I Ostróda oraz opublikowany na portalu Ostróda: W zdrowym ciele zdrowy duch czyli Dreptak na rajdzie pieszym
Oceń artykuł:

(0)