Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Podziel się:

Podziel się:

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie

23 czerwca to najbardziej oczekiwany przez wszystkich uczniów dzień roku szkolnego - uroczyste zakończenie zajęć szkolnych i początek upragnionych wakacji!!!

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie
23 czerwca to najbardziej oczekiwany przez wszystkich uczniów dzień roku szkolnego
- uroczyste zakończenie zajęć szkolnych i początek upragnionych wakacji!!!
W Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 rozpoczęła się o godz 9:00 . Dyrektor szkoły powitał wszystkich oraz odczytał list od Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty i Starosty Ostródzkiego do nauczycieli, uczniów i rodziców.
Podczas uroczystości najlepsi i najaktywniejsi uczniowie odebrali zasłużone laury. Z rąk dyrektora pana Dariusza Bujaka świadectwa z wyróżnieniem, nagrody pieniężne i książkowe odebrali uczniowie, którzy wypracowali średnią ocen 5,0 i powyżej oraz wzorowe zachowanie. Właścicielką najwyższej średniej w szkole jest uczennica Aleksandra Grohs
z klasy IIC2 – (5,60). Następnie do gratulacji zaproszeni zostali posiadacze świadectw
z wyróżnieniem, którzy osiągnęli średnią ocen 4,75 i powyżej zachowanie wzorowe lub bardzo dobre. I choć nie było to łatwe, w tym roku paski zaczerwieniły się aż na 51 świadectwach.
Najwyższą średnią ocen – 4,37 mogła pochwalić się klasa I C1 a najlepszą frekwencją
klasa I A – 90,9 %.
Uroczystość stała się również okazją do nagrodzenia za wzorową frekwencję udział
w konkursach przedmiotowych , pracę na rzecz klasy i szkoły.
Drodzy uczniowie !
Przed Wami dwa miesiące odpoczynku i zabawy, pełne niezapomnianych przygód oraz wrażeń. Po wielu miesiącach nauki i wytężonej pracy należy Wam się wytchnienie.
Pamiętajcie jednak, że podczas wypoczynku, chociaż możecie zapomnieć o nauce i innych obowiązkach szkolnych, nie możecie zapomnieć o Waszym bezpieczeństwie. To Wasze zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze!
Życzymy Wam z całego serca beztroskiej zabawy, niezapomnianych przeżyć, nowych przyjaźni i powrotu do szkoły w pełni uśmiechu oraz energii do pracy w nowym roku szkolnym - do zobaczenia we wrześniu!!!

Jolanta Demczuk
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: LO I Ostróda
Oceń artykuł:

(0)