Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Otwarty w Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie

Dzień Otwarty dla gimnazjalistów w liceum zorganizowano 2 czerwca 2017r. Było to zwieńczenie wszystkich działań promujących szkołę, które intensywnie rozpoczęły się od stycznia. Zaproszono uczniów klas III gimnazjów przed, którymi wybór szkoły ponadgimnazjalnej.

Dzień Otwarty w Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Jana Bażyńskiego
w Ostródzie

Dzień Otwarty dla gimnazjalistów w liceum zorganizowano 2 czerwca 2017r.
Było to zwieńczenie wszystkich działań promujących szkołę, które intensywnie rozpoczęły się od stycznia. Zaproszono uczniów klas III gimnazjów przed, którymi wybór szkoły ponadgimnazjalnej.
Przybyli goście obejrzeli spektakl pt. „Moralność pani Dulskiej”, przygotowany przez uczniów liceum Teatr „Bażyniak” , następnie mogli zwiedzić szkołę. Po spacerze gimnazjaliści zostali zaproszeni na spotkania warsztatowe: „Jak się dobrze komunikować”, „Między magią a fizyką”, „Na wesoło z geografią”, warsztaty z chórem – „Śpiewać każdy może” oraz warsztaty chemiczne. Wszystkie przygotowane i prowadzone przez nauczycieli
i uczniów liceum. Chętni brali czynny udział w zajęciach zdobywając nowe doświadczenia. Wszystkim oczywiście bardzo się podobało.
Poza tym młodzież uczestniczyła w spotkaniu z doradcą zawodowym. Tam uzyskała informacje dotyczące rekrutacji oraz interesujących działań i wydarzeń szkolnych.
Mamy nadzieję, że program dla gimnazjalistów był atrakcyjny jednocześnie przybliżył im liceum zachęcając do dalszej nauki w „Bażyniaku”.

Dziękujemy wszystkim za przybycie.
doradca zawodowy: Jolanta Demczuk
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: LO I Ostróda oraz opublikowany na portalu Ostróda: Dzień Otwarty w Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie
Oceń artykuł:

(0)