Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Podziel się:

Podziel się:

„Bażyniak” spływał kajakami

27 maja odbył się spływ kajakowy, w którym miała przyjemność wziąć udział społeczność naszej szkoły, nauczyciele oraz uczniowie.

„Bażyniak” spływał kajakami

27 maja odbył się spływ kajakowy, w którym miała przyjemność wziąć udział społeczność naszej szkoły, nauczyciele oraz uczniowie. Trasa w obydwie strony przeminęła fantastycznie, pogoda dopisała-podobnie jak na poprzedniej wyprawie. Podczas wiosłowania śpiewaliśmy, aby zapomnieć o zmęczeniu, gdyż nie dla wszystkich było to prostą sprawą. Gdy dotarliśmy na miejsce, zostaliśmy przywitani ogniskiem, kiełbaskami i słodkim poczęstunkiem. Mieliśmy także możliwość, aby zagrać w siatkówkę, jednak nie wszyscy wyrazili taką chęć. Miejsce, w którym się zregenerowaliśmy przed drogą powrotną, było piękne, doskonałe do wypoczynku. Drogę powrotną odbyliśmy sprawniej. Niemniej prędko znaleźliśmy się na mecie. Uśmiech nie znikał nam z twarzy i byliśmy niezwykle usatysfakcjonowani, wspaniała przygoda!
Organizatorami było szkolne koło turystyczne "Dreptak" oraz animatorzy sportu Zygfryd Bratz i Paweł Drobisz
Podziękowania dla Starostwa Powiatowego za wsparcie.
Amelia Czapla

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: LO I Ostróda oraz opublikowany na portalu Ostróda: „Bażyniak” spływał kajakami
Oceń artykuł:

(0)