Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Podziel się:

Podziel się:

Akcja GÓRA GROSZA w naszej szkole – Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie !!!

Akcja GÓRA GROSZA w naszej szkole – Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie !!! Przypomnijmy, że jest to akcja charytatywna Towarzystwa Nasz Dom. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

Akcja GÓRA GROSZA w naszej szkole – Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie !!!
Przypomnijmy, że jest to akcja charytatywna Towarzystwa Nasz Dom. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.
Pomagaliśmy i my !
W dniach od 30 listopada do 4 grudnia 2015r. zbieraliśmy pieniądze na Górę Grosza.
Zebraliśmy w tym roku najwięcej czyli na konto Towarzystwa Nasz Dom przekazaliśmy 202zł (paczka z zebranymi groszami ważyła 17 kg).
Wszystkim bardzo gorąco dziękujemy za to, że przyłączyli się do akcji charytatywnej GÓRA GROSZA.
Tak jak obiecaliśmy klasa, która zbierze najwięcej otrzyma nagrodę. Wygrała klasa I D gdyż zebrała największą sumę pieniędzy. Nagrodą był tort z piekarni Sowa. Mamy nadzieje, że wszystkim smakował. Samorząd postanowił również wyróżnić jeszcze jedną klasę, która też przekazała sporą sumę pieniędzy. Jest to klasa III C – ich nagrodą był słodki cukierkowy poczęstunek.
Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy.
Jolanta Demczuk opiekun Samorządu Uczniowskiego
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: LO I Ostróda oraz opublikowany na portalu Olsztyńska24: "Góra Grosza" w naszej szkole
Oceń artykuł:

(0)