Poniedziałek, 30 listopada 2020. Imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka

Podziel się:

Podziel się:

RUCH TO ZDROWIE

Po przerwie wakacyjnej swą działalność w Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Jana Bażyńskiego rozpoczęło Koło Turystyczno – Krajoznawcze „Dreptak”.

RUCH TO ZDROWIEPo przerwie wakacyjnej swą działalność w Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Jana Bażyńskiego rozpoczęło Koło Turystyczno – Krajoznawcze „Dreptak”.
Dnia 10 października 2015r. odbył się kolejny rajd rowerowy zorganizowany przez opiekunów Koła „Dreptak”, p. Agnieszkę Wrzesińską i p.Pawła Drobisza oraz opiekunów Szkolnego Koła Turystyki Rowerowej z Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi,
p. Marcina Sadowskiego i p. Alinę Sposób. W rajdzie wzięli udział tylko najwytrwalsi, dla których niestraszne są jesienne chłody. Dzień był bowiem słoneczny, ale po nocnych i porannych przymrozkach dość rześki. Wprost trudno uwierzyć, że jeszcze w ubiegły weekend temperatura sięgała prawie 20 stopni. Rzeczywiście to już naprawdę koniec lata. Świadczą o tym leżące wszędzie kolorowe liście, puste pola, panująca wokół cisza. Las wyglądał przepięknie w promieniach jesiennego słońca, a podczas jazdy rowerem nie odczuwało się wcale zimna. Po odpoczynku przy ognisku, w doskonałych nastrojach udaliśmy się w drogę powrotną do Ostródy.
Rajd, jak zwykle był doskonałą forma relaksu, zarówno fizycznego, jaki i psychicznego. Pozwolił na chwilę oderwać się od codziennych spraw i obowiązków, zebrać siły na nadchodzący tydzień, który według zapowiedzi synoptyków powita nas już deszczem ze śniegiem.

Agnieszka Wrzesińska


Data upowszechnienia informacji: 19.10.2015r.
Osoba, która wytworzyła notatkę: Agnieszka Wrzesińska nauczyciel LO
Autor zdjęć: Agnieszka Wrzesińska nauczyciel LO
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: LO I Ostróda oraz opublikowany na portalu Olsztyńska24: Ruch to zdrowie
Oceń artykuł:

(0)