Poniedziałek, 11 grudnia 2017. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Profil użytkownika LO I Ostróda

Mikołajki w „Bażyniaku”

Zgodnie z tradycją 6 grudnia naszą szkołę odwiedził święty Mikołaj. Jego pomocnikami były Śnieżynki, które pomagały Mikołajowi w częstowaniu wszystkich świątecznymi pierniczkami. Odbyła się też Mikołajkowa loteria mandarynkowa i Mikołajkowe rozgrywki sportowe.

Finał Wojewódzki Szkół Ponadgimnazjalnych „Moje Boisko Orlik” w Giżycku

Reprezentacja dziewcząt w piłce siatkowej z Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Bażyńskiego podczas Finału Wojewódzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych „Moje Boisko Orlik” w Giżycku dnia 27.11.2017r stanęła na podium zajmując drugie miejsce.

„Przyroda w terenie”

Dnia 24 listopada klasa humanistyczna II B Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie wraz z nauczycielką przyrody Panią Wiolettą Ewartowską oraz wychowawcą Panem Marcinem Kiszko wybrała się na wycieczkę do Olsztyna. Wyjazd zorganizowany był, przez cztery uczennice, w ramach projektu na lekcje przyrody.

WYCIECZKA KLASY 1D Z „BAŻYNIAKA” DO WARSZAWY

Dnia 16 listopada 2017 r. wyjechaliśmy na wycieczkę do Warszawy.

WYCIECZKA KLASY 1D Z „BAŻYNIAKA” DO WARSZAWY Dnia 16 listopada 2017 r. wyjechaliśmy na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu był zabytkowy Cmentarz Powązkowski. Mieliśmy możliwość zobaczyć nagrobki znanych...

WYCIECZKA KLASY 2C2 DO WARSZAWY

Dnia 21.11.2017 r. uczniowie klasy II C 2 z Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie pojechali do Warszawy na zajęcia edukacyjne z biologii. Warsztaty laboratoryjne zostały przeprowadzone przez pracowników BioCentrum Edukacji Naukowej. BioCEN to instytucja, która współpracuje z Międzynarodowym Instytutem Biologii Molekularnej i Komórkowej i z warszawskimi uczelniami

Wycieczka klasy 2 C1 do Gdyni

Dnia 9.11.2017 r. klasa 2 C1 z Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego, pod opieką wychowawczyni Joanny Jaskółowskiej i Iwony Olszewskiej, wybrała się na wycieczkę do Gdyni.

Wycieczka klasy 2 C1 do Gdyni Dnia 9.11.2017...

Święto Odzyskania Niepodległości w LO

Dnia 10 listopada 2017r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy odzyskania niepodległości. Nad całością szkolnych obchodów czuwała prof. Żanneta Pilis, która z pomocą nauczycieli: prof. Joanny Jaskółowskiej i prof. Franciszka Brzozowskiego, zadbała o odświętny charakter występów.

„PAŹDZIERNIK MIĘDZYNARODOWYM MIESIĄCEM BIBLIOTEK SZKOLNYCH”- obchody w „Bażyniaku”.

„PAŹDZIERNIK MIĘDZYNARODOWYM MIESIĄCEM BIBLIOTEK SZKOLNYCH”- obchody w „Bażyniaku”. Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji biblioteka Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego zorganizowała wiele różnorodnych imprez.

„W zdrowym ciele - zdrowy duch”

Aktywny wypoczynek i ruch na świeżym powietrzu nieustannie propaguje Koło Turystyczno – Krajoznawcze „Dreptak” z Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie.

„W zdrowym ciele - zdrowy duch” Aktywny wypoczynek i ruch na świeżym powietrzu nieustannie...

„Turniejów na Orliku” Bażyniaka

W dniach 03.10.2017r. i 06.10.2017r. na Orliku przy Liceum Ogólnokształcącym Nr I w Ostródzie odbyły się turnieje dla młodzieży

Komunikat końcowy. W dniach 03.10.2017r. i 06.10.2017r. na Orliku przy Liceum Ogólnokształcącym Nr I w Ostródzie odbyły się turnieje...