Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Podziel się:

Podziel się:

Wychowankowie Internatu na Międzynarodowym Dniu Wolontariusza

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Jak ważna jest bezinteresowna pomoc potrzebującym nie musimy nikogo przekonywać. Wolontariusz to osoba oddana, chętna do pomocy, empatyczna i konsekwentna w swoich działaniach.

W ostródzkim Centrum Użyteczności Publicznej miały miejsce właśnie obchody tego święta. Zaproszona młodzież, w tym również Klub Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu z Internatu ZSZ im. S. Petöfi i ich opiekunowie mieli zapewniona świetną zabawę prowadzoną przez animatorów. Wspólne tańce i ciekawe konkurencje bardzo zintegrowały licznie zebranych. Odbył się również teleturniej inspirowany popularnym programem „Kocham Cię Polsko”. Po wspólnych „wyczerpujących” zabawach wolontariusze jeszcze długo rozmawiali, udzielali wywiadu lokalnej telewizji oraz jedli smaczną pizze. Młodzieży towarzyszyły opiekunki klubu- Alicja Sposób i Agnieszka Kołodziejska oraz koordynator szkolnego wolontariatu- Barbara Konstantynowicz. Dziękujemy młodzieży na ich pożyteczną prace na rzecz drugiego człowieka i zwierząt oraz życzymy zapału do kolejnych działań.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Agnieszka Kołodziejska oraz opublikowany na portalu Ostróda: Wychowankowie Internatu na Międzynarodowym Dniu Wolontariusza
Oceń artykuł:

(0)