Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Podziel się:

Podziel się:

Wychowanki Internatu kolejny raz na Festiwalu „Pogoda”

Internat Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie reprezentowały: Aleksandra Rutkowska, Sandra Rybińska i Klaudia Nowikiewicz.

Pogoda to znany od wielu lat Wojewódzki Festiwal Piosenki. W tym roku odbył się po raz XXIV (niestety ostatni konkursowy) 6 grudnia i zrzeszył internaty i bursy dla młodzieży z regionu Warmii i Mazur. Organizatorem jak zwykle była Bursa nr 3 w Olsztynie.
Celem konkursu jest upowszechnianie twórczości muzycznej młodzieży, aktywizacja twórczości amatorskiej, zachęcanie wychowanków do prezentowania swojej działalności oraz integracja międzyinternacka młodzieży.
Internat Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie reprezentowały trzy uzdolnione wychowanki: Aleksandra Rutkowska, Sandra Rybińska i Klaudia Nowikiewicz.
Dziewczyny zaprezentowały dwie piosenki w kategorii „interpretacje”- „Czas nie będzie na nas czekał” z repertuaru Blue Cafe oraz „Porady na zdrady” Ani Dąbrowskiej.
Poziom festiwalu był standardowo bardzo wysoki i dziewczęta doskonale wpisały się w jego ramy. Stres przed występem okazał się motywujący. Wokalistki otrzymały pamiątkowy dyplom oraz bogate doświadczenie obcowania ze sceną, jury oraz publicznością. Atmosfera była pełna humoru, oklasków i dobrej muzyki.
Internackie wokalistki wspierała wychowawczyni Agnieszka Kołodziejska.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Agnieszka Kołodziejska
Oceń artykuł:

(0)