Piątek, 17 stycznia 2020. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Profil użytkownika Agnieszka Kołodziejska

Wolontariusze dzieciom…

Wolontariusze Klubu Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu z Internatu ZSZ im. S. Petöfi zakończyli semestr bardzo pracowicie. Postanowili przedstawić swoją inscenizację bożonarodzeniową dzieciakom z zaprzyjaźnionych placówek.

Młodzież i jej pasje- nowy projekt w internacie.

„Mówi się, że każdy człowiek rodzi się z jednym talentem. Czasem nie odkrywa go nigdy, lecz ten talent sprawia, iż wszyscy jesteśmy wyjątkowi”. Podążając za słowami Agnieszki Stefańskiej odkryty talent to wielki skarb.

W internacie ZSZ im. S. Petőfi rozpoczął się nowy projekt. Ma...

Wolontariusze z Internatu Petőfi podsumowali projekt z seniorami

Wolontariusze z Klubu Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu z Internatu ZSZ im. S. Petőfi przez 9 miesięcy brali udział w projekcie „Aktywni Seniorzy w Ostródzie” prowadzonego przez Fundację Aktywności na Mazurach w Miłomłynie. Nadszedł czas ukończenia projektu i uroczystego podsumowania, które odbyło się 16 grudnia w Hotelu Willa Port.

Wigilia w Internacie

Młodzież mieszkająca w Internacie Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Petöfii, zanim przeżyje Święta w swoich domach, organizuje, jak co roku, wigilię w internacie.

„Wszystko jest jak przed rokiem: na szybach srebrne kwiaty i ten sam obraz w ramach okien. Świat biały jak opłatek...Będzie Wigilia!...

Wychowankowie z Jasełkami u seniorów

Wychowankowie Internatu Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petofi w Ostródzie przygotowali inscenizację bożonarodzeniową, którą przedstawili w Klubie Seniora Osiedle Drwęckie przy Parafii Św. Jana Bosko w Ostródzie.

Wolontariusze z Internatu Ekonomika na Gali Wolontariatu Województwa Warmińsko- Mazurskiego. Michał Kłosowski laureatem „Barw Wolontariatu”

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza i z tej właśnie okazji 6 grudnia w Olsztynie Marszałek Województwa Gustaw Marek Brzezin zorganizował uroczystą Wojewódzką Galę.

Uroczystość rozpoczęło przywitanie wolontariuszy z wielu miast z naszego województwa. Następnie wystąpił Łukasz...

Młodzież z Internatu dalej zgłębia historię naszego regionu..

Wychowankowie Internatu ZSZ im. S. Petőfi wzięli udział w kolejnym ciekawym wydarzeniu z cyklu „Mazurzy pilnie poszukiwani” prowadzonego przez Stowarzyszenie Ars et Liber.

Był to panel dyskusyjny „Warmiacy- Mazurzy” z udziałem Waldemara Mierzwy, Edwarda Cyfusa- pisarzy i pasjonatów historii regionu,...

Ekonomik na II miejscu dla Niepodległej...

Uczniowie klasy wojskowej zdobyli II miejsce w Turnieju Proobronnym "Młodzi dla Niepodległej" w Olsztynie.

W dniach 08-09.11.2019 r. uczniowie klasy wojskowej Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Petöfi wzięli udział w Turnieju Proobronnym "Młodzi Dla Niepodległej" zorganizowanym przez...

Kolejne spotkanie młodzieży z historią naszego regionu…

Wychowankowie Internatu ZSZ im. S. Petőfi wzięli udział w kolejnym ciekawym wydarzeniu z cyklu „Mazurzy pilnie poszukiwani” prowadzonego przez Stowarzyszenie Ars et Liber.

Były to warsztaty artystyczne pt. „Transfer motywów ludowych na tkaninę”, które odbyły się 30 października w Miejskiej Bibliotece...

„Młodzi” znają swój internat.

Internacka starszyzna zorganizowała uroczyste Przywitanie Wychowanków Klas I- szych. 29 października „młodzi” musieli wykazać się wiedzą i sprytem, aby wpisać się do grona społeczności internackiej ZSZ im. S. Petöfi.

Impreza polegała na przejściu 9 konkurencji umiejscowionych każda na...