Popularne artykuły

Sokół Ostróda 5:2 Motor Lubawa

2012-02-18 12:24:22 (ost. akt: 2012-02-18 17:45:00)

Przy padającym śniegu i minusowej temperaturze ostródzki Sokół wygrał 5:2, w meczu sparingowym z Motorem Lubawa. Obydwie drużyny stworzyły sporo sytuacji bramkowych, lecz to piłkarze Sokoła, okazali się bardziej skuteczni pod bramką przeciwników.

Sokół Ostróda 5:2 Motor Lubawa

Redakcja poleca:

Sokół zagrał bardzo dobrze w ofensywie. Wysoką formą wykazał się Paweł Szymański, który co chwila swoimi przebojowymi rajdami z piłką, przedzierał się w pole karne Motoru. Kolejny raz skutecznością wykazał się Bogdan Miłkowski. Jedną z bramek Motor strzelił z rzutu karnego, sprokurowanego prze Pawła Podhorodeckiego.

W drugiej połowie w bramce Trójkolorowych stanął młody golkiper z drużyny juniorów, Marcin Jerzynowski. Jak na tak młody wiek, bramkarz wykazał się sporymi umiejętnościami, wychodził do piłki i dobrze komunikował się z kolegami z formacji defensywnej. Na uwagę zasługuje również fakt, że jak na juniora ma bardzo dobre warunki fizyczne.

Kibiców powinien cieszyć fakt, że Sokół w kadrach juniorskich ma spory potencjał. Podczas meczu, piłkarzy zagrzewała grupa kibiców Trójkolorowych, która dziękuje za stworzone emocje.

Sokół Ostróda 5 : 2 Motor Lubawa

bramki dla Sokoła strzelali:

Bogan Miłkowski x 3

Paweł Szymański

Marek Śnieżawski

Skład Sokoła( w nawiasach zmiennicy, którzy weszli na boisko w drugiej połowie) :

P.Sikora(M.Jerzynowski) J.Rzeźnikiewicz(R.Śnieżawski),P. Sędrowski, B.Wojtaszewski,P.Podhorodecki,P.Szymański, Szostek(Burchart), M.Wronka(M.Radziwon) K.Narojczyk(P.Remiszewski), B.Miłkowski(P.Mazik), M.Śnieżawski(T.Śnieżawski)

Skład Motoru :

Leśniewski Święcki,Waląg,Lipowski,Wrześniak,Wróbel,Maśkiewicz, Dobroński,Pieceluk,Chodowiec Jabłonowski,Zakierski (Goniszewski)

źródło : www.sokolostroda.pl

Czekamy na Wasze wiadomości: Zapraszamy do korzystania z formularza na portalu ostroda.wm.pl lub poczty e-mail: ostroda@gazetaolsztynska.pl

Komentarze 2 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

  1. Ogier #571122 | 81.219.*.* 23-02-2012 11:09

    Nie włacze wam murawy bo mam remont w willi a słowicjusz kosztuje sporo,murawe wam słońce podgrzeje latem.Jeb.... ten Sokół i Trókolorowych.Zawsze jeziorak w moim sercu,tam kobietę poznałem .IKS

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. nick #567090 | 83.20.*.* 20-02-2012 15:03

    Ależ Panie Olgierdzie gdzie te podgrzewanie murawy.. he he he

    ! - + odpowiedz na ten komentarz