Początek nie zapowiadał happy endu, ale trzy punkty i tak pojechały do Ostródy

2022-11-17 12:00:00(ost. akt: 2022-11-17 12:57:29)
Piłkarze ostródzkiego Sokoła ostatnio mają powody do radości

Autor zdjęcia: sokolostroda.com

PIŁKA NOŻNA\\\ Ostródzka drużyna kontynuuje bardzo dobrą serię — Sokół od sześciu kolejek nie zaznał porażki w III lidze (4 zwycięstwa i 2 remisy).
• Błonianka Błonie — Sokół Ostróda 2:3 (2:0)
1:0 - Koterwas (16), 2:0 - Jabłoński (41), 2:1 - Kasprzyk (66 k), 2:2 - Banul (69), 2:3 - Święty (74)

SOKÓŁ: Florczak - Kwiencer, Porębski, Skok, Pawluczuk, Kopacz (64 Banul), Kiełtyka (46 Szałkowski), Furman, Święty, Mysiorski, Kasprzak,

Początek meczu w Błoniach nie zapowiadał jednak happy endu, bowiem po 41 minutach gospodarze wygrywali 2:0. Co zatem trener Janusz Bucholc powiedział w szatni swoim piłkarzom, że zdołali odwrócić losy spotkania? — Nic szczególnego — przyznaje szkoleniowiec. — Nie ma co dorabiać jakiejś szczególnej filozofii do tego, co się stało. Po prostu w drugiej połowie zagraliśmy tak, jak mieliśmy zagrać już w pierwszej. Wyjechaliśmy o szóstej rano na to spotkanie, więc pierwsza połowa pokazała, że byliśmy wtedy bardziej w autokarze niż na boisku — dodaje szkoleniowiec.

Na koniec piłkarskiej jesieni Sokół zagra u siebie w sobotę z Ursusem Warszawa (godz. 13.00).

• Inne wyniki 16. kolejki: Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Maz. 1:7 (1:2), Broń Radom - Pelikan Łowicz 3:2 (0:1), Świt Nowy Dwór Maz. - Pogoń Grodzisk Maz. 0:1 (0:0), Mławianka Mława - Jagiellonia II Białystok 1:3 (0:0), Legia II Warszawa - Legionovia Legionowo 1:2 (1:2), Warta Sieradz - Unia Skierniewice 1:2 (1:1), Pilica Białobrzegi - ŁKS II Łódź 1:3 (0:2),