Płomień Turznica w sparingu lepszy od Kormorana Zwierzewo

2021-02-22 12:24:09(ost. akt: 2021-02-22 13:00:08)
Płomień Turznica okazał się lepszy od Kormorana Zwierzewo

Autor zdjęcia: Archiwum Płomienia Turznica

W trzecim zimowym meczu kontrolnym piłkarze Płomienia Turznica zmierzyli się z ligowym przeciwnikiem Kormoranem Zwierzewo. W pierwszych w tym roku derbach gminy Ostróda Płomień wygrał 4:1.
Trzeci sparing podczas zimowych przygotowań przed rundą rewanżową sezonu 2020/21 rozegrali piłkarze występujący w grupie 2 klasy okręgowej Płomienia Turznica. Na sztucznej murawie w Ostródzie zmierzyli się z ligowym rywalem Kormoranem Zwierzewo.

W pierwszych w tym roku derbach gminy Ostróda lepsi okazali się piłkarze z Turznicy, którzy wygrali aż 4:1. Do przerwy piłkarze z Turznicy prowadzili 2:0, które strzelili w pierwszych 10 minutach.

— Wcześniej i później mogliśmy strzelić jeszcze więcej goli i spotkanie mogło się zakończyć naszym dużo wyższym zwycięstwem - powiedział Paweł Oliwa, trener, Płomienia Turznica.

• Płomień Turznica - Kormoran Zwierzewo 4:1 (2:0)
Bramki dla Płomienia: Adrian Sadowski 2, Radosław Teliszewski, Bartek Sadowski — dla Płomienia; Adrian Gęstwiski — dla Kormorana