12- latkowie Sokoła Ostróda trzeci w turnieju półfinałowym o Puchar Prezesa PZPN

2021-01-25 09:25:08(ost. akt: 2021-01-25 10:13:31)
Piłkarze ostródzkiego Sokoła zajęli 3. miejsce

Autor zdjęcia: sokolostroda.com

W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji rozegrany został wojewódzki półfinał rozgrywek halowych o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej U-12. Występujący w roli gospodarza Sokół Ostróda zajął 3. miejsce. Niestety nie dało to awansu do następnej fazy.
Piłkarze urodzeni w 2009 roku rywalizowali w wojewódzkim turnieju półfinałowym o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej zorganizowanym przez Sokół Ostróda. W rywalizacji na parkiecie OCSiR wzięło udział siedem drużyn, które współzawodniczyły w systemie każdy z każdym.

W tej formule najlepiej poradzili sobie dwunastolatkowie Concordii Elbląg, razem z Constractem Lubawa, który zajął drugie miejsce awansowali finału wojewódzkiego. Awans przeszedł koło nosa zawodnikom ostródzkiego Sokoła prowadzonym przez Andrzeja Burcharta i Piotra Sikorę. Młodzi ostródzianie byli minimalnie słabsi, zajęli trzecie miejsce i nie uzyskali awansu do turnieju finałowego.

Zespół Sokoła Ostróda U-12 wystąpił w składzie: Wiktor Bojar, Tymoteusz Tołkaczewski, Mateusz Koziełło, Lucas Krasowski, Miłosz Kowalkowski, Oliwier Wierszewski, Miłosz Nakonieczny, Mateusz Klimowski, Wiktor Lemanowicz.