środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Piłkarze Sokoła Ostróda pierwszy mikro cykl treningowy zakończyli w lodowatej wodzie

2021-01-10 14:30:32 (ost. akt: 2021-01-10 14:46:06)
Ostródzkim "Sokołom" niestraszna lodowata woda

Ostródzkim "Sokołom" niestraszna lodowata woda

Autor zdjęcia: sokolostroda.com

Piłkarze drugoligowego Sokoła Ostróda w czwartek rozpoczęli zimowe przy gotowanie do rundy rewanżowej sezonu 2020/21. Ale pierwszy etap zimowych przygotowań zakończyli w lodowatej wodzie Jeziora Drwęckiego

Kiedyś lekturą szkolną w krajach socjalistycznych - to takie, które istniały do 1990 roku - była powieść "Jak hartowała się stal" Nikołaja Ostrowskiego. Po ostatnim treningu piłkarzy drugoligowego Sokoła widać, że oni hartują się bardzo solidnie przed drugą częścią sezonu 2020/21. Celem jest pozostanie na poziomie II ligi, ale jeżeli los będzie przychylny to zakwalifikowanie się do najlepszej szóstki. Wtedy podopieczni trenera Piotra Jacka zagrają w barażach o awans do I ligi.

Żeby jednak tak się stało, to piłkarze Sokoła muszą zbudować solidną formę. Tę zaczęli "rzeźbić" w ostatni czwartek, kiedy spotkali się na pierwszym noworocznym treningu. Podczas zimowych przygotowań sztab szkoleniowy ostródzkiego drugoligowca zaplanował rozegranie dziewięciu meczów kontrolnych.

Właśnie piłkarze Sokoła zakończyli pierwszą część przygotowań zimowych, w nomenklaturze trenerskiej nazywaną mikro cyklem. A dokonali tego w lodowatych wodach wodach Jeziora Drwęckiego. Brawo Wy!

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages