środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Zwycięstwo i remis pingpongistów Morlin Ostróda w I lidze

2020-11-02 08:43:59 (ost. akt: 2020-11-02 09:04:43)
Pierwszy zespół Morlin wygrał z Energą Manekinem Toruń

Pierwszy zespół Morlin wygrał z Energą Manekinem Toruń

Autor zdjęcia: Archiwum

Trzy punkty zdobyli tenisiści stołowi Morlin Ostróda w weekendowych rozgrywkach I ligi. "Jedynka" Morlin wygrała we własnej hali z rezerwami Energi Manekn Toruń, a ostródzka "dwójka" zremisowała z drugim zespołem Palmiarni Zielona Góra.

Pierwszy zespół Morlin świetnie spisuje się rozgrywkach I ligi, zajmuje 1. miejsce i jest najpoważniejszym kandydatem do awansu do Superligi.

- Mamy tego świadomość, ale wiemy też na co nas stać - mówi Tomasz Krzeszewski, trener i prezes ostródzkiego klubu. - A na awans do Superligi od strony finansowej po prostu nas nie stać. Co z tego, że sportowo możemy tego dokonać, skoro nie mamy wystarczających środków by występować na tym poziomie rozgrywkowym.

Pierwszy ostródzki zespół w małej sali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji podejmował rezerwy Energi Msnekin Toruń. Ostródzianie wygrali 7:3, a w zespole Morlin punktowali: Jakub Wtkowski 2,5; Łukasz Sokołowski 2,5, Piotr Chmieli, Kacper Petaś.

Od ligowego dna odbili się zawodnicy Morlin II, którzy w małej sali OCSiR podejmowali Palmiarnię II Zielona Góra. Ostródzka "dwójka" zremisowała 5:5, a w zespole z Ostródy punktowali Maksymilian Miastowski 1,5; Kuba Kwapiś 1,5; Jakub Kuźmicz i Igor Jankowski.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages