Poniedziałek, 30 listopada 2020. Imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka

Półnaga kobieta siedziała na ławce w parku niedaleko szpitala

2020-10-28 08:47:37 (ost. akt: 2020-10-29 09:46:43)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum

Świadkiem niecodziennego widoku była pewna ostródzianka, która spacerowała parkiem niedaleko szpitala. Zobaczyła siedzącą na ławce półnagą kobietę, która była rozebrana od pasa w górę. Spacerowiczka poinformowała o tym policję.

W niedzielny wieczór przed godz. 20 mieszkanka Ostródy poinformowała dyżurnego ostródzkiej policji o tym, że na ławce w parku niedaleko szpitala siedzi półnaga kobieta. Policjanci mieli niedaleko, więc za kilka chwil pojawili się w miejscu zgłoszenia. Przez ten czas zgłaszająca taki incydent pilnowała siedzącej na ławce roznegliżowanej pani.

- Kiedy policjanci przybyli na miejsce rzeczywiście zobaczyli siedzącą na ławce kobietę, która była rozebrana od pasa w górę - potwierdza Anna Balińska, oficer prasowym Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

Kobieta siedząca na ławce była kompletnie pijana i kontakt z nią był utrudniony. Policjanci jednak ustalili jej tożsamość i okazało się, że amatorka chodzenia bez górnej części garderoby była poszukiwana przez policję w Iławie. Policjanci zabrali roznegliżowaną kobietę i przekazali swoim kolegom po fachu z iławskiej komendy.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages