środa, 2 grudnia 2020. Imieniny Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Wracamy do tematu: odzież nie została sprzątnięta z parkingu przy OCSiR

2020-10-27 08:13:22 (ost. akt: 2020-10-27 08:26:04)
Odzież cały czas leży przed pojemnikiem, niedługo zakryją ją opadające z drzewa liście

Odzież cały czas leży przed pojemnikiem, niedługo zakryją ją opadające z drzewa liście

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Wczoraj pisaliśmy o zdemolowanym pojemniku z używaną odzieżą, stojącym na parkingu przed Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Kościuszki. Pisaliśmy, że przy okazji zniszczenia pojemnika wyciągnięte zostały z niego wszystkie znajdujące się tam ubrania. Niestety do dzisiaj nikt ich nie sprzątnął.

Używane ubrania wyciągnięte ze zniszczonego pojemnika stojącego na parkingu naprzeciw OCSiR przy ul. Kościuszki nadal tam leżą. Pisaliśmy o tym wczoraj z nadzieją, że zostaną one sprzątnięte.

Niestety do dzisiejszego poranka nic się nie zmieniło, jedynie opadło trochę liści z pobliskiego drzewa. Zapytaliśmy zatem co na to ostródzka Straż Miejska czy ma jakąś możliwość interwencji w tej sprawie?

- Będziemy niezwłocznie interweniowali w tej sprawie, skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie z właścicielem tych pojemników i nakażemy zaprowadzenie we wskazanym miejscu porządku - zapowiada Andrzej Bartnicki, komendant SM w Ostródzie.

Można zatem liczyć, że w ciągu dwóch tygodni temat zostanie "załatwiony", ponieważ średnio raz na dwa tygodnie odzież odbierana jest z tych pojemników.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages