Poniedziałek, 30 listopada 2020. Imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka

Sokół po kwarantannie wybiera się na niedzielny mecz do Wrocławia

2020-10-23 12:59:36 (ost. akt: 2020-10-23 13:28:56)
Piłkarze Sokoła planują rozegranie meczu ze Śląskiem II

Piłkarze Sokoła planują rozegranie meczu ze Śląskiem II

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Zakończyła się koronawirusowa kwarantanna piłkarzy drugoligowego Sokoła Ostróda. Ostródzianie w środę wrócili do treningów pod kierunkiem dyrektora sportowego Jarosława Kotasa. A w sobotę jadą do Wrocławia na niedzielny mecz z rezerwami Śląska.

Kwarantanna była wypadkową pozytywnego wyniku badania na COVID-19 jaki potwierdzono u trenera Piotra Jacka. Cała drużyna i sztab szkoleniowy zostali poddani kwarantannie przez to odwołany został mecz ligowy z Garbarnią Kraków. Poza trenerem Jackiem wszyscy zawodnicy oraz szkoleniowcy po kilkudniowym pobycie w domu wrócili do treningów.

- Staramy się wrócić do normalności, dlatego wznowiliśmy od środy treningi i chcemy jechać, a przede wszystkim rozegrać mecz we Wrocławiu – powiedział dyrektor Kotas. - Nie możemy sobie pozwolić na dłuższą przerwę, bo na dobrą sprawę nie wiadomo co będzie dalej, więc trzeba zagrać jak najwięcej meczów.

Zgodnie z planem drugoligowcy Sokoła w sobotę odbędą poranny trening, a po nim wsiądą do autobusu i wybiorą się do Wrocławia na spotkanie 10. kolejki ze Śląskiem II. Piłkarze z Ostródy mecz we Wrocławiu zagrają w niedzielę o godz. 12.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages