Trzy tytuły mistrzów Polski zawodników ostródzkiego Gladiusa

2020-10-13 09:51:08(ost. akt: 2020-10-13 10:00:29)
Ostródzianie w Węgrowie zdobyli cztery medale

Autor zdjęcia: Archiwum Gladiusa

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Gladiusa Ostróda podczas mistrzostw Polski w kickboxingu w kategorii wiekowej dzieci. Podopieczni trenera Marcina Dzilińskiego wywalczyli cztery medale w tym trzy złote.
W Węgrowie rozebrane zostały mistrzostwa Polski w kickboxingu w kategorii wiekowej dzieci w formule pointfighting oraz mistrzostwa Polski w Kickboxingu w kategorii wiekowej kadet młodszy w formułach pointfighting oraz lightcontact. Ostródę reprezentowało siedmioro zawodników.

Po tytuły mistrzów Polski w w swoich kategoriach sięgnęli: Szymon Sobociński - pf dzieci w kat - 27 kg; Krzysztof Sobociński - pf kadet młodszy w kat + 47 kg; Krzysztof Sobociński - Lc Kadet młodszy w kat - 57 kg.

Na najniższym stopniu podium, zdobywając brązowy medal stanął Krzysztof Fafiński - LC kadet młodszy w kat - 47 kg.