Wtorek, 27 października 2020. Imieniny Iwony, Noemi, Szymona

AMK Drwęca zaprasza na zawody mistrzostw i Pucharu Polski w super enduro

2020-09-15 08:56:57 (ost. akt: 2020-09-15 09:11:58)
Tego jeszcze w Ostródzie nie było, w niedzielę 27 września zapraszamy na ostródzki autodrom

Tego jeszcze w Ostródzie nie było, w niedzielę 27 września zapraszamy na ostródzki autodrom

Autor zdjęcia: eventim.pl

Fani motosportu z Ostródy i okolic powinni zarezerwować sobie wolną niedzielę 27 września. W tym dniu na ostródzki autodromie odbędzie się coś czego jeszcze nie było. Auto Moto Klub Drwęca Ostróda zaprasza kibiców na zawody z cyklu mistrzostw i Pucharu Polski w super enduro. Rywalizację motocyklistów będzie można obejrzeć za darmo.

Tor pełen różnych atrakcji - kamienie, drewniane bale i opony od dużych pojazdów - będą mieli do pokonani zawodnicy, którzy przyjadą do Ostródy na kolejne rundy mistrzostw Polski i Pucharu Polski w super enduro.

Przedstawiciele ostródzkiej Drwęcy pracują już nad organizacją zawodów mistrzostw Polski i Pucharu Polski w super enduro, które odbędą na autodromie w Ostródzie.

- Impreza dla kibiców będzie bezpłatna – poinformował Patryk Mikołajczyk, wiceprezes Drwęcy. – Rywalizacja zawodników odbędzie się na zamkniętej pętli, o dystansie około 700 metrów, na której poukładane są drewniane bele czy duże opony. Czas trwania jednego wyścigu to 6 minut plus 2 okrążenia, generalnie jest to bardzo widowiskowy sport, ale trudny technicznie.


Przypominamy, że mistrzostwo świata w tej konkurencji zdobywał Polak Tadeusz Błażusiak. Na zawody zapraszamy w niedzielę 27 września. Patronem medialnym zawodów jest „Gazeta Ostródzka”.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages