Wtorek, 27 października 2020. Imieniny Iwony, Noemi, Szymona

Polecamy sobotnie spotkania z przewodnikami w projekcie "Tajemnice Starej Ostródy"

2020-09-09 07:57:38 (ost. akt: 2020-09-09 08:03:51)
Wszystkie spotkania z przewodnikami będą zaczynały się na zamku w Ostródzie

Wszystkie spotkania z przewodnikami będą zaczynały się na zamku w Ostródzie

Autor zdjęcia: Archiwum

Projekt "Tajemnice Starej Ostródy" okazał się strzałem w dziesiątkę. Dlatego sezon spacerów z ostródzkimi przewodnikami przedłużony został do 3 października. Zwiedzanie miasta i poznawanie jego historii jest bezpłatne, warto skorzystać.

„Tajemnice Starej Ostródy” można poznać dzięki Zachodniomazurskiemu Stowarzyszeniu Przewodników, które jest realizatorem wspomnianego projektu. Na spacery z przewodnikami zapraszamy we wszystkie wrześniowe soboty, a zakończą się one 3 października. Pierwsze spotkanie z przewodnikami już za nami, a odbyło się ono na tzw. Trasie 1 – Ostróda na przestrzeni wieków.

Jednak do przejścia zostały jeszcze cztery trasy: Trasa 2 – Ostróda militarna (12 września); Trasa 3 – Ostróda XIX wieku kolej i kanał (19 września); Trasa 4 – Ostróda medyczna (26 września); Trasa 5 – Ostróda na styku kultur (3 października).

Sobotnie zwiedzania Ostróda odbywają się w dwóch turach. Spotkanie z przewodnikiem zaczyna się na ostródzkim zamku. Wyjścia na trasy w godz. 11.45 i 13. Zapraszamy na piesze wycieczki i zapoznanie się z „Tajemnicami Starej Ostródy”. Udział jest bezpłatny.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages