Poniedziałek, 30 listopada 2020. Imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka

Dołącz do zespołu największej w Polsce firmy produkującej meble. Sprawdź szczegóły

2020-08-14 16:19:12 (ost. akt: 2020-08-14 16:25:32)

Dziś Grupa Meblowa Szynaka jako jeden z największych pracodawców w regionie wciąż się rozwija i otwiera na nowych pracowników, którzy staną się częścią kolejnych etapów jej rozwoju.

PRACODAWCA – ORGANIZATOR PRACY BEZPIECZNEJ
Grupa Meblowa Szynaka to największy w Polsce producent mebli, który od wielu pokoleń, jako polska firma rodzinna, tworzy w nowoczesnych zakładach produkcyjnych przyjazne i bezpieczne miejsca pracy. Pracownicy są dla nas największą wartością i jesteśmy dumni z ich wiedzy i umiejętności. To właśnie doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników stanowi o naszej przewadze konkurencyjnej.

Chcemy rozwijać się dalej, dlatego zapraszamy do naszego zespołu:

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁUDziś Grupa Meblowa Szynaka jako jeden z największych pracodawców w regionie wciąż się rozwija i otwiera na nowych pracowników, którzy staną się częścią kolejnych etapów jej rozwoju.

Jeśli potrzebujesz zmian i szukasz zawodowych wyzwań – podejmij pracę z nami. Jeśli aktualnie nie ma pracy dla Ciebie – nic nie szkodzi, wyślij swoje CV na jeden z poniższych adresów mailowych, w zależności, w którym zakładzie chciałbyś pracować.
W ten sposób Twoje dane trafią do wewnętrznej bazy kontaktów z której firma korzysta przy poszukiwaniu osób chcących dołączyć do pracowniczego zespołu największej w Polsce firmy produkującej meble.

GWARANTUJEMY OKRES WDROŻENIOWY
PRZYJDŹ – SPRAWDŹ!
ZAPRASZAMY


Aktualnie do naszego zakładu pracy w Lubawie poszukujemy kandydatów na stanowiska:
• OPERATOR MASZYN STOLARSKICH
• POMOCNIK STOLARZA
• BRYGADZISTA LINII PAKOWANIA
• PRACOWNIK DZIAŁU KONTROLA JAKOŚCI

OFERUJEMY:
* stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w oparciu o umowę o pracę
* atrakcyjne wynagrodzenie + premie wypłacane zawsze na czas
* bardzo dobre warunki pracy przy nowoczesnej technologii
* bogaty pakiet socjalny, w szczególności: bony, paczki świąteczne dla dzieci, imprezy z okazji Dnia Dziecka, karnety SPA, karnety na jazdę konną, bale i pikniki zakładowe, darmowe sczepienia przeciw grypie, programy prozdrowotne, m.in. badania endoskopowe
* bardzo dobrą atmosferę i warunki pracy
* ciekawą pracę w młodej, dynamicznej i kreatywnej firmie oraz możliwość realizacji własnych pomysłów

OCZEKIWANIA:
jesteś doskonałym kandydatem jeżeli budujesz dobre relacje z innymi,
jesteś osobą efektywną w działaniu i dbasz o wysoki standard swojej pracy, a także: potrafisz obsługiwać maszyny stolarskie (formatyzerko-okleiniarki, piły formatowe, panele, wiertarki przelotowe, centrum obróbcze CNC) lub chciałbyś się tego nauczyć jesteś zorganizowany potrafisz być samodzielny, sumienny i terminowy
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages