środa, 2 grudnia 2020. Imieniny Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Policjanci w swoje święto awansowali na wyższe stopnie służbowe

2020-08-04 10:46:02 (ost. akt: 2020-08-04 11:15:43)
Podczas święta policji komendant KPP Ostróda odebrał gratulacje od komendanta wojewódzkiego

Podczas święta policji komendant KPP Ostróda odebrał gratulacje od komendanta wojewódzkiego

Autor zdjęcia: Archiwum UM Ostróda

W Komendzie Powiatowej Policji w Ostródzie odbyły się uroczyste obchody połączone z awansami na starsze stopnie funkcjonariuszek i funkcjonariuszy Ostródzkiej KPP. Na wyższe stopnie awansowało ponad 50 policjantów z powiatu ostródzkiego.

Z kilkudniowym opóźnieniem, w porównaniu do innych jednostek w województwie, 101. rocznicę powołania do życia policji uczczono w Ostródzie. W KPP Ostróda zatrudnionych ponad 200 policjantów. Uroczystości wstępnie miały odbyć się na parkingu przed siedzibą ostródzkiej komendy. Jednak z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz obostrzenia sanitarne odbyła się w kameralnej i zmienionej formule.

W uroczystościach jubileuszowych uczestniczyli komendant wojewódzki policji Tomasz Klimek, komendant powiatowy policji w Ostródzie podinsp. Marcin Danowski, starosta ostródzki Andrzej Wiczkowski, burmistrz Ostródy Zbigniew Michalak, oraz zastępca wójta gminy Ostróda Grzegorz Kastrau.

Podczas uroczystych obchodów 101. rocznicy działalności polskiej policji na wyższe stopnie służbowe awansowało ponad 50 funkcjonariuszy z ostródzkiego garnizonu. Policjantkom i policjantom z KPP Ostróda z okazji ich święta dziękujemy za poświęcenie i służbę oraz życzymy samych bezpiecznych i spokojnych dni.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages