Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Drogowcy remontują odcinek jezdni na Jaracza, kierowcy jeżdżą slalomem

2020-07-31 12:26:41 (ost. akt: 2020-07-31 12:41:32)
Kierowcy na odcinku ulicy Jaracza w Ostródzie nie mają łatwego zadania

Kierowcy na odcinku ulicy Jaracza w Ostródzie nie mają łatwego zadania

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Na odcinku ulicy Jaracza w Ostródzie trwają prace modernizacyjne nawierzchni jezdni. Trzeba uważać żeby nie wjechać na wystające studzienki. Pracujących drogowców dzisiaj nie widać, a kierowcy muszą slalomem przemieszczać się w obu kierunkach.

- Zdarli asfalt z jedni, na wystających studzienkach poustawiali biało-czerwone stojaki, a ekip remontujących ni widu, ni słychu - poinformował nas mieszkaniec ostródzkiego Osiedla Młodych. - Teraz slalomem trzeba jeździć do miasta, a najbezpieczniej jest przez Szafranki i Kajkowo.

Rzeczywiście udaliśmy się tam w piątkowe przedpołudnie i niestety żadnej ekipy remontującej odcinek jezdni na ulicy Jaracza nie zobaczyliśmy. Tymczasem kierowcy jadący w stronę centrum Ostródy lub wracający stamtąd muszą liczyć na uprzejmość tych jadących z przeciwka i bezpiecznie omijać wystające studzienki.

Zatem liczymy na to, że brygady remontowe szybko uwiną się z modernizacją jezdni, a niedługo mieszkańcy Jaracza, Osiedla młodych i okolicznych ulic będą podróżowali po odnowionej i równej nawierzchni.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages