Wtorek, 27 października 2020. Imieniny Iwony, Noemi, Szymona

W Ostródzie znaki drogowe i śmieci walają się po ulicach

2020-07-24 08:24:49 (ost. akt: 2020-07-24 08:39:02)
W Ostródzie znaki drogowe i śmieci leżą na ulicach

W Ostródzie znaki drogowe i śmieci leżą na ulicach

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Nowe sposoby ustawienia znaków drogowych można zauważyć na ulicach naszego miasta. Leżą one, zresztą jak wiele innych rzeczy pod kierunkiem obecnych władz miejskich. Z koszy na ulicach miasta wysypują się śmieci. Ale burmistrz zaprasza na jarmark nad jeziorem.

W Ostródzie wiele rzeczy już przestaje dziwić. Rzekomo jest to miasto turystyczne, tymczasem pozamykane są niektóre plaże miejskie, nieczynny wyciąg nart wodnych. Jakby pomostów nie można było wyremontować przed sezonem. Przecież w miesiąc deski na rzeczonych pomostach nie spróchniały. Ale może lepiej żeby nie było niczego...

Tymczasem na ulicach Ostródy można zauważyć nowe sposoby ustawiania znaków drogowych. Na skrzyżowaniu ulic Pionierskiej z Batalionów Chłopskich znak informujący o tym, że jest to droga z pierwszeństwem przejazdu najzwyczajniej leży sobie. Leży jak niemal wiele rzeczy w naszym mieście.

Nie ustają też sygnały ostródzian o tym, że miasto jest zaśmiecone. Na wielu ulicach odpady wysypują się z koszy na śmieci. I ostródzian naprawdę nie interesuje czy jest to ulica miejska czy powiatowa. Jest to w Ostródzie, a Perła Mazur powinna być czysta. Zatem apelujemy do władz samorządowych żeby zainterweniowały w tej sprawie.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages