Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Piłkarze EmSport po raz trzeci trenują na zgrupowaniu w Ostródzie

2020-07-08 07:50:56 (ost. akt: 2020-07-08 08:18:16)
Piłkarze EmSport w na zgrupowaniu w Ostródzie trenują już po raz trzeci

Piłkarze EmSport w na zgrupowaniu w Ostródzie trenują już po raz trzeci

Autor zdjęcia: Archiwum EmSport

Trenerom i piłkarzom pracującym w grupie EmSport przypadły do gustu warunki piłkarskie jakie ma w ofercie Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji. Młodzi zawodnicy już po raz trzeci przyjechali do Ostródy na zgrupowanie, gdzie m.in. podnoszą swoje umiejętności techniczne.

Treningi techniczne oraz zajęcia teoretyczne, podczas ponadtygodniowego zgrupowania w Ostródzie piłkarska młodzież z EmSport podnosi swoje umiejętności. Piłkarze trenujący w systemie EmSport pierwszy na zgrupowaniu w naszym mieście byli latem ubiegłego roku. Warunki zaoferowane przez gospodarzy przypadły do gustu organizatorom zgrupowań na tyle, że już po raz trzeci pojawili się w mieście nad Drwęcą. Poprzednio byli na zgrupowaniu zimowym.

Mimo panującej w całym kraju epidemii koronawirusa udało się zebrać dwudziestoosobową grupę piłkarzy z całej Polski, którzy wakacje rozpoczęli na zgrupowaniu w Ostródzie. Tegoroczny pobyt od poprzednich różni się tym, że na pierwszym miejscu jest słowo dezynfekcja. Bezpieczeństwo młodych piłkarzy ponad wszystko, a następnie podnoszenie piłkarskich umiejętności o co akurat na zgrupowaniu w Ostródzie nie jest trudno. Młodzi piłkarze EmSport na obozie w naszym mieście będą do piątku.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages