Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Franek łowca bramek odwiedził Ostródę. Spotkał się z piłkarzami ostródzkiej Akademii Piłkarskiej

2020-06-25 18:58:42 (ost. akt: 2020-06-25 19:15:55)
Tomasz Frankowski od przedstawicieli AP Ostróda otrzymał koszulkę "Apki" ze swoim nazwiskiem

Tomasz Frankowski od przedstawicieli AP Ostróda otrzymał koszulkę "Apki" ze swoim nazwiskiem

Autor zdjęcia: Archiwum

Europoseł Tomasz Frankowski, były piłkarz reprezentacji Polski oraz klubów Jagiellonii Białystok i Wisły Kraków odwiedził Ostródę. Popularny Franek łowca bramek spotkał się z piłkarzami ostródzkiej AP, odwiedził też Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Ostródzie.

Były król strzelców polskiej ekstraklasy piłkarskiej, były reprezentant Polski oraz piłkarz kilku krajowych klubów ekstraklasowych Tomasz Frankowski teraz jest europosłem. Przedstawiciel europarlamentu odwiedził Ostródę. Franek łowca bramek spotkał się na nabrzeżu Jeziora Drwęckiego z ostródzianami. Później były piłkarz odwiedził Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Ostródzie, któremu przekazał maseczki, przyłbice, rękawice, fartuchy i płyny dezynfekujące.

Jednak jak przystało na byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej nie mogło zabraknąć elementu piłkarskiego ostródzkiej wizyty. Europoseł Tomasz Frankowski spotkał się z najprężniej rozwijającą się w naszym mieście organizacyjnie i sportowo w Akademią Piłkarską Ostróda. Były piłkarz od przedstawicieli ostródzkiej "Apki" otrzymał okolicznościową koszulkę AP Ostróda ze swoim nazwiskiem.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages