Wtorek, 27 października 2020. Imieniny Iwony, Noemi, Szymona

W sobotę i niedzielę zapraszamy na Zieloną Arenę

2020-06-20 10:31:40 (ost. akt: 2020-06-20 10:41:12)

Autor zdjęcia: Archiwum Expo Mazury

Zielona Arena 2020 - Letni Kiermasz Rozmaitości. Tym dwudniowym wydarzeniem 20 - 21 czerwca wracają imprezy wystawiennicze w Centrum Targowym Expo Mazury w Ostródzie.

Na stoiskach znajdziemy wszystko to, co upiększy nasz ogród i ułatwi w nim pracę. Na kiermaszu zaprezentują się ogrodnicy, firmy zajmujące się zakładaniem i pielęgnacją terenów zielonych, producenci i dystrybutorzy drzew i krzewów ozdobnych, cebul kwiatowych, akcesoriów ogrodniczych oraz rękodzieła i żywności regionalnej.

Kiermasz organizowany jest zgodnie z zaleceniami Inspekcji Sanitarnej, co wiąże się z kontrolą liczby osób przebywających na terenie obiektu i obowiązkiem zasłaniania ust i nosa.

Organizatorzy zatroszczyli się o bezpieczną przestrzeń, stosując zasady odstępu między stoiskami handlowymi (minimum 2 metry) i planując trakty o odpowiedniej przepustowości, by umożliwić zachowanie dystansu zarówno zwiedzającym, jak i wystawcom.

Na teren wydarzenia wpuszczane będą jedynie osoby z zasłoniętymi ustami i nosem. Liczba osób przebywających na terenie obiektu bedzie kontrolowana.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages