Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Piotr Jacek będzie nowym szkoleniowcem w Sokole Ostróda

2020-06-10 07:27:20 (ost. akt: 2020-06-10 09:04:25)
Piotr Jacek, nowy trener piłkarzy Sokoła Ostróda

Piotr Jacek, nowy trener piłkarzy Sokoła Ostróda

Autor zdjęcia: Archiwum

Rozmowy były długie, ale zakończyły się porozumieniem. W drugoligowym Sokole Ostróda następcą Piotra Kołca został 43-letni Piotr Jacek. Nowy szkoleniowiec ostródzkich drugoligowców pracował wcześniej w Miedzi Legnica i rezerwach Zagłębia Lubin.

Drugoligowy beniaminek z Ostródy może wreszcie na poważnie rozpocząć przygotowania do debiutanckiego sezonu w II lidze. Zarząd ostródzkiego Sokoła zakontraktował nowego szkoleniowca został nim 43-letni Piotr Jacek.

W przeszłości występował m.in. w ekstraklasie, reprezentując barwy Lecha Poznań i Amiki Wronki. Nowy trener ostródzkiego zespołu wcześniej prowadził Miedź Legnica, kiedy klub rozwiązał kontrakt z ówczesnym klubem legniczan Wojciechem Stawowym. Poza tym pracował też z rezerwami lubińskiego Zagłębia. Piotr Jacek ostatnio prowadził trzecioligową Stal Brzeg (grupa 3), z którą wygrał Wojewódzki Puchar Polski. Nowy szkoleniowiec Sokoła pracę w Brzegu zakończył w październiku ubiegłego roku.

Zasadnicza część przygotowań ostródzkich piłkarzy rozpocznie się 15 czerwca. Kiedy ruszy nowy sezon II ligi na razie nie wiadomo.


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W środowym (10 czerwca) wydaniu m.in.

Kongres wirtualny, ale problemy realne
W jakże odmiennych warunkach niż trzy poprzednie odbył się wczorajszy Kongres Przyszłości 2020. Jednak debata online w siedzibie "Gazety Olsztyńskiej" była tylko wprowadzeniem do czwartego już Warmińsko-Mazurskiego Kongresu Przyszłości, który odbędzie się 26 listopada.

Miliardy dopisane na kontach
Dobre wiadomości dla przyszłych emerytów. Dzięki czerwcowej waloryzacji ich składki i kapitał początkowy zgromadzony w ZUS wzrośnie o prawie 9 procent. A to oznacza, że przyszła emerytura będzie wyższa nawet o kilkaset złotych.

UWM wybierze nowego rektora
Dzisiaj elektorzy, czyli reprezentanci pracowników i studentów, wybiorą nowego rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Kandydatami są profesorowie UWM: Jarosław Dobkowski i Jerzy Przyborowski.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages