Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

"Józek" jest w dwunastce niepokonanych zawodników polskiego MMA

2020-06-09 11:25:04 (ost. akt: 2020-06-09 12:12:39)
Dominik Jusis jest niepokonany w zawodowym MMA

Dominik Jusis jest niepokonany w zawodowym MMA

Autor zdjęcia: Archiwum MMA Team Ostróda

Dominik Jusis, wychowanek ostródzkiego MMA Teamu jest jednym z nielicznych niepokonanych w Polsce przedstawicieli mieszanych sztuk walki. Ostródzianin sklasyfikowany został na 12 miejscu niepokonanych w polskim MMA. Tak trzymaj "Józek".

Według rankingu ogólnopolskiego portalu mmarocks.pl Dominik Jusis jest w czołówce niepokonanych fighterów MMA w Polsce. W prestiżowym zestawieniu polskich fighterów, specjalizujących się w walkach w oktagonie, którzy nie zaznali porażki zawodnik MMA Team Ostróda uplasował się wysoko w klasyfikacji.

Popularny "Józek" sklasyfikowany został na 12. miejscu w rankingu niepokonanych zawodników polskiego MMA. Jusis rewelacyjny bilans rozpoczął już w swojej przygodzie amatorskiej, zwycięską serię kontynuuje w walkach zawodowych. Ma na koncie serię czterech kolejnych zwycięstw. Tak trzymaj "Józek".


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (9 czerwca) wydaniu m.in.


Radni ocenią prezydenta Olsztyna
Za dwa tygodnie w Olsztynie Rada Miasta będzie głosowała absolutorium dla prezydenta Piotra Grzymowicza. Radni opozycji z klubu PiS już zapowiedzieli głosowanie za jego odrzuceniem. Nie wykluczają też referendum.

Fatalny weekend zamknął kopalnie
To był najgorszy weekend od początku epidemii. Ponad tysiąc zakażonych w kraju, z czego najwięcej w województwie śląskim. Stąd też rządowa decyzja o zamknięciu kopalni, która budzi wiele kontrowersji.

Mazury czekają na bon
Nie 1000 zł na etacie dla pracownika, a 500 zł i to na każde dziecko — tak ma wyglądać bon turystyczny w nowej formule. Tak wynika z wypowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy. Za te pieniądze ma być sfinansowany letni wypoczynek.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages