Czwartek, 9 lipca 2020. Imieniny Hieronima, Palomy, Weroniki

Wybieramy księcia i księżniczkę. Obejrzyjcie galerię!

2020-05-14 14:44:28 (ost. akt: 2020-05-14 17:06:34)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia! Mamy kolejne zgłoszenia uroczych dziewczynek i jest pierwszy kandydat na księcia.

A wśród nowych zgłoszeń są prawie same dziewczynki, to Rozalia Mackiewicz, Zuzanna Klekotka, Karolina Tchórzewska, Iga Wąsiewska i Zosia Grochalska. I pierwszy chłopczyk - Alan Brzozowski. Obejrzyjcie naszą galerię!


Nasza akcja trwa w każdym powiecie naszego województwa. Małych Książąt i Małe Księżniczki przy wystarczającej liczbie zgłoszeń wybierzemy w każdym powiecie. Kto wygra? O tym zadecydują nasi czytelnicy! Głosujemy wysyłając sms na numer podany przy kandydatce do tytułu. Szczegóły pod artykułem.

Dlaczego warto wziąć udział w naszej akcji? — To doskonała pamiątka i świetna zabawa — mówią zgodnie rodzice naszych laureatów z poprzednich lat.

Plebiscyt trwa od 6 maja 2020 do 25 maja 2020 roku.
1. W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 06.05.2010 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych zamieszkałe na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

2. Zgłoszenie dziecka do udziału w Plebiscycie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną jego jednego zdjęcia na adres: ostroda@gazetaolsztynska.pl lub morag@gazetaolsztynska.pl

3. Kandydatury dzieci można zgłaszać do dnia 23.05.2020 do godziny 10.00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.

4. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do Plebiscytu powinno zawierać:
- imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat,
- zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu,
- akceptację postanowień regulaminu,
- imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu.
W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2020.Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages