Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Ostróda Runners biegiem uczcili jubileusz Ostródzkich Biegów Ulicznych

2020-05-10 09:37:32 (ost. akt: 2020-05-10 10:08:51)
Na biegaczy nie ma mocnych, pobiegli w dniu 30. Ostródzkich Biegów Ulicznych

Na biegaczy nie ma mocnych, pobiegli w dniu 30. Ostródzkich Biegów Ulicznych

Autor zdjęcia: Archiwum Ostróda Runners

Prawdziwych amatorów biegania nie jest w stanie powstrzymać żadna zaraza. Zgodnie z pierwotnym terminem (9 maja) 30. Ostródzkich Biegów Ulicznych przedstawiciele Ostróda Runners spotkali się na trasie i uczcili okrągły jubileusz, biegnąc na kilku dystansach.

Ostróda Runners od kilku lat w drugą sobotę maja spotykali się na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego na kolejnych edycjach Ostródzkich Biegów Ulicznych. Startowali w biegu memoriałowym im. Zdzisława Krzyszkowiaka, który rozgrywany był na dystansie 10 km. Na ten rok mieli podobny plan. Nawet połączyli siły z organizatorami - Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji - i wytyczyli nową trasę. Niestety Ostróda Runners i inni ostródzcy biegacze nie uczcili pamięci Zdzisława Krzyszkowiaka, ponieważ 30. OBU zostały przełożone na termin wrześniowy.

Nic to jednak dla prawdziwych amatorów biegania. Tradycji stało się zadość i podtrzymali ją przedstawiciele OR. Spotkali się pod ostródzkim amfiteatrem i nabrzeżem Jeziora Drwęckiego pobiegli na leśne trasy za most kolejowy. W zależności od dyspozycji przebiegli po kilkanaście kilometrów. Przy okazji przedstawiciele OR zaprezentowali swoje nowe koszulki klubowe. Robią wrażenie..


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages