Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Najlepszy siłacz gminy Ostróda szykuje formę startową w domowej siłowni

2020-03-31 17:31:15 (ost. akt: 2020-03-31 17:55:10)
Artur Wiśniewski czeka na start nowego sezonu Warmińsko-Mazurskiej Ligi w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Artur Wiśniewski czeka na start nowego sezonu Warmińsko-Mazurskiej Ligi w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Autor zdjęcia: Archiwum

Artur Wiśniewski to czołowy na Warmii i Mazurach specjalista w wyciskaniu sztangi leżąc. Reprezentant gminy Ostróda do kolejnego sezonu startów w Warmińsko-Mazurskiej Lidze przygotowuje się w domowej siłowni w Wirwajdach. Jednak na pierwsze stary będzie musiał poczekać.

W czasie pandemii koronawirusa własna, domowa siłownia to wymarzone miejsce wielu siłaczy. Niestety nie wszyscy mają tyle szczęścia co Artur Wiśniewski z podostródzkich Wirwajd. Najsilniejszy człowiek gminy Ostróda ma taki luksus i na własnym obiekcie cały czas jest w treningu.

- Własna siłownia dla kogoś takiego jak ja to po rodzinie i zdrowiu największy skarb - mówi Artur Wiśniewski. - To fajna sprawa móc cały czas realizować trening, tak że robię swoje. Zimą jeszcze do tego dochodziło morsowanie, ale z tym na razie koniec. Forma szła w górę, bo szykowałem się na inaugurację sezonu Warmińsko-Mazurskiej Ligi 2020. Zawody miały odbyć się w Szczytnie. Jednak w zaistniałych okolicznościach trzeba poczekać na inne zawody, jeżeli zostaną zorganizowane. Póki co zamykam się w siłowni i walczę z ciężarami. Szkoda tylko, że teraz trzeba trenować w samotności.

W dalszych planach siłacza z gminy Ostróda jest też jazda na rowerze. Ale w obecnych realiach i to urozmaicenie treningowe trzeba odłożyć na później.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages