Poniedziałek, 18 stycznia 2021. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Odpowie przed sądem za pobicie i uszkodzenie mienia

2020-02-28 12:37:17 (ost. akt: 2020-02-28 13:29:28)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Aktem oskarżenia zakończyło się postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała 58-latka oraz uszkodzenia należącego do niego mienia. Podejrzany w tej sprawie 29-latek za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło pod koniec listopada 2019 roku w jednej z miejscowości w gminie Grunwald. Wtedy to 29-latek próbując wejść do domu pokrzywdzonego wybił szybę w jego oknie i uszkodził drzwi wejściowe do jego domu. Gdy 58-latek otworzył, żeby wyjaśnić sytuacje podejrzany zaczął bić go po głowie powodując złamanie kości czaszki oraz żuchwy.

Agresywny 29-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała oraz uszkodzenia mienia. Przyznał się do zarzucanych mu czynów, jednak nie był w stanie wyjaśnić, dlatego to zrobił. Tłumaczył, że był pod wpływem alkoholu i nie wie co go skłoniło do takiego zachowania.

Postępowanie prowadzili policjanci z Posterunku Policji w Stębarku. Teraz akt oskarżenia w tej sprawie trafił do sądu. To tam podjęta zostanie decyzja o dalszym losie 29-latka.POLECAMY USŁUGI NASZYCH PRENUMERATORÓW

IMR detailing  - to efektywna pielęgnacja twojego auta, która sprawi, że twój samochód będzie wyglądał tak, jakby właśnie wyjechał z salonu.Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Pijany POLICJANT..... #2877517 | 79.184.*.* 28 lut 2020 16:20

    Pijany policjant dachował. Alkomat jego kolegów nic nie wykazał, ale do akcji wkroczyli strażacy' 22 lutego 2020 roku pijany policjant po służbie dachował swoim autem w kujawsko-pomorskiej gminie Nowe. Na miejsce przybyli jego koledzy z komisariatu oraz zastęp strażaków. Funkcjonariusze zbadali 35-latka alkomatem, który nic nie wykazał. Na szczęście obecni na miejscu strażacy nie odpuścili, prosząc o zmianę urządzenia. Drugi pomiar zakończył się wynikiem 1,5 promila.Funkcjonariusz policji z 15-letnim doświadczeniem w służbie doprowadził do dachowania. Wypadek okazał się niegroźny w skutkach, nikt nie odniósł poważnych obrażeń i pewnie skończyłoby się wyłącznie na stratach materialnych, gdyby nie fakt, że mężczyzna prowadził pod wpływem alkoholu.Na miejsce zdarzenia przybyli funkcjonariusze policji i zastęp strażaków. Jak donosi tygodnik "Czas Świecia", zgodnie ze standardowymi procedurami sprawca kolizji został przebadany alkomatem. Problem w tym, że było to urządzenie iBlow służące do szybkich, wyrywkowych kontroli trzeźwości. Wynik okazał się negatywny. Strażacy, którzy wyczuli od kierowcy silną woń alkoholu, nalegali jednak na ponowne badanie z użyciem innego alkomatu, który wskazał imponujące 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Obecnie toczy się wobec niego postępowanie. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i wydalenie z policji. https://autokult.pl/36673,pija ny-policjant-dachowal-alkomat-jego-koleg ow-nic-nie-wykazal-ale-do-akcji-wkroczyl i-strazacy

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages