Poniedziałek, 30 listopada 2020. Imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka

W sobotę ośmiolatkowie w hali OCSiR zagrają o puchar starosty

2020-02-27 15:00:53 (ost. akt: 2020-02-27 13:45:09)
Jak we wcześniejszych turniejach w rywalizacji wezmą udział Sokół Ostróda i AP Ostróda

Jak we wcześniejszych turniejach w rywalizacji wezmą udział Sokół Ostróda i AP Ostróda

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Puchar Starosty Ostródzkiego Andrzeja Wiczkowskiego będzie czekał na najlepszy zespół, który wygra sobotni turniej halowy piłkarzy z rocznika 2012. To kolejna z cyklu zimowych imprez halowych organizowanych Akademię Piłkarską Ostróda. Na turniej zapraszamy w sobotę (29 lutego) od godz. 9.

Zapraszamy do hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji na turniej halowy piłkarzy urodzonych w 2012 roku i młodszych. Piłkarski narybek w kolejnych zawodach organizowanych przez Akademię Piłkarską Ostróda powalczy o puchar Starosty Ostródzkiego.

Na parkiecie hali OCSiR zagrają: Młody Piłkarz Morąg, Stomil Olsztyn, Dwójka Nidzica, El-Futbol Elbląg, Żak Zbiczno, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Mrągowia Mrągowo, Sokół Ostróda, AP Ostróda.

— Turniej rozpocznie się o godzinie 9, w sumie rozegrane zostaną 33 spotkania. Tak że młodzi piłkarze na pewno będą mieli sporo grania - mówi Piotr Garnusz, wiceprezes AP Ostróda. — Rywalizacja zacznie się w dwóch grupach, następnie faza grupowa i mecze o miejsca.

Warto w sobotę pojawić się na trybunach hali OCSiR, bo w tym roczniku walka będzie trwała od pierwszej do ostatniej sekundy. Mimo że wielu z tych zawodników ma jeszcze kłopoty z zawiązaniem butów, to posiada wielkie serce do gry. Tak że emocję są gwarantowane.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages