Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Puchar Ostróda Recycling dla Żuri Olsztyn, drugi był Sokół Ostróda [zdjęcia]

2020-02-16 08:25:38 (ost. akt: 2020-02-16 08:35:06)
Piłkarze Sokoła Ostróda zajęli 2. miejsce

Piłkarze Sokoła Ostróda zajęli 2. miejsce

Autor zdjęcia: Archiwum OCSiR

Dziesięć zespołów zagrało w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji w turnieju halowym rocznika 2008. Najlepsze zawody rozegrali piłkarze Żuri Olsztyn, którzy zdobyli puchar Ostróda Recycling. W finale wygrali z Sokołem Ostróda.

Podczas kolejnego zimowego turnieju zorganizowanego przez Akademię Piłkarską Ostróda na parkiecie hali OCSiR do rywalizacji stanęło dziesięć drużyn. 12-letni piłkarze zmagania zaczęli w grupach. Po grupowym współzawodnictwie z pierwszych miejsc do fazy pucharowej awansowały Sokół Ostróda i Żuri Olsztyn.

W kolejnych etapach rywalizacji okazało się, że nie było to dziełem przypadku. Młode Sokoły i piłkarze z Olsztyna ogrywali swoich kolejnych rywali turniejowych. Oba zespoły spotkały się ze sobą w finale. Losy meczu o pierwsze miejsce ważyły się do końcowego gwizdka. Minimalnie lepsi byli piłkarze Żuri, którzy wygrali z Sokołem 2:1. Puchar Ostróda Recycling pojechał do Olsztyna, a drużyna Sokoła zajęła 2. miejsce.

Miejsca pozostałych drużyn z naszego regionu: 5. AP I Ostróda, 8. AP II Ostróda, 10. Grunwald Gierzwałd.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages