środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Kibice z Ostródy nie zobaczyli w akcji Pawła Dawidowicza, ale jego Werona pokonała Juventus

2020-02-10 14:59:35 (ost. akt: 2020-02-10 15:53:32)
Paweł Dawidowicz (trzeci z prawej) spotkał się ostródzkimi sympatykami

Paweł Dawidowicz (trzeci z prawej) spotkał się ostródzkimi sympatykami

Autor zdjęcia: Archiwum

Dwudziestoosobowa grupa piłkarskich fanów z Ostródy wybrała się w weekend do Werony. Okazją do tego był pojedynek Hellas Werona, w którym występuje wychowanek ostródzkiego Sokoła Paweł Dawidowicz. Kibice z Ostródy przynieśli szczęście, bo zespół z Werony pokonał mistrzów Włoch 2:1.

W Hellas Werona występuje w tym sezonie dwóch polskich piłkarzy obok pochodzącego z Ostródy Dawidowicza jest też Mariusz Stępiński. W sobotę zespół, w którym występuje wychowanek ostródzkiego Sokoła zmierzył się z ze Starą Damą. Na mecz do Werony przyjechali m.in. Cristiano Ronaldo i bramkarz polskiej reprezentacji Wojciech Szczęsny. Rywalizację w Weronie lepiej zaczęli piłkarze Juventusu Turyn, którzy prowadzili po trafieniu Ronaldo. Jednak ostatnie słowo w tym spotkaniu należało do gospodarzy, którzy zdobyli dwa gole i pokonali mistrzów Włoch.

Niestety nie dane było naszym kibicom zobaczyć w akcji piłkarza z Ostródy, ponieważ Dawidowicz całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. Podobnie zresztą jak drugi z Polaków. Ostródzcy fani nie zobaczyli popularnego "Hieny" na murawie, ale spotkali się z nim zaraz po zakończeniu meczu z Juventusem.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages