Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Ostródzkie targi Agro Show otworzyły sezon wystaw rolniczych 2020 [ZDJĘCIA]

2020-02-10 12:58:32 (ost. akt: 2020-02-10 13:20:29)
Podczas Mazurskiego Agro Show w Ostródzie prezentowało się ponad 200 wystawców

Podczas Mazurskiego Agro Show w Ostródzie prezentowało się ponad 200 wystawców

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Po raz szósty w halach Expo Mazury w Ostródzie odbyły się targi Mazurskie Agro Show. Impreza dedykowana rolnikom z północno-wschodniej Polski jest dorocznym otwarciem sezonu wystaw rolniczych. Przez dwa dni hale targowe odwiedziły tysiące gości.

Podczas targów Mazurskie Agro Show swoje produkty prezentowało ponad 200 wystawców. Poza ciągnikami, kombajnami oraz innym sprzętem rolniczym w halach Expo Mazury prezentowali się też producenci zbiorników, nawozów pasz i środków ochrony roślin. Ostróda już po raz szósty była gospodarze Agro Show, które dedykowane jest rolnikom i przedsiębiorcom branży rolniczej.

Mazurskie Agro Show Ostróda to największa i najliczniej odwiedzana przez wystawców i zwiedzających wystawa rolnicza w Polsce północno-wschodniej. Idealnie wpisała się w zapotrzebowanie regionu, ponieważ co roku odbywa się w drugi weekend lutego, kiedy rolnicy mogą swój czas poświęcić na zapoznanie się z najnowocześniejszymi ofertami dostępnymi na rynku. Najdroższe maszyny rolnicze, które były dostępne na targach w Ostródzie kosztowały grubo ponad 1,5 mln zł. Podczas Mazurskiego Agro Show można było zobaczyć, że informatyka coraz bardziej jest wykorzystywana w codziennej pracy rolników.

Mazurskie Agro Show to wystawa regionalna, stworzona z myślą o rolnikach, którzy mieszkają i pracują na Warmii i Mazurach oraz sąsiednich województwach. Targi przeznaczone są dla regionalnych dystrybutorów reprezentujących wszystkie czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages